Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Nela

No doki mi dal ine implose lebo tie co som chcela mi leteli do stran a s estetickeho hladiska to bolo nepekne,som strasne rada ze sa rozhodol doki dat mi prave tieto velmi sa mi pacia aj velkost ;-) takze som sa kontrole velmi pekne podakovala lebo som dosiahla co som chcela a dam cecikom pokoj kym nebude nutna dalsia opka,ktoru zase podstupim o zlateho dokiho Mladeka :-)
Co sa tyka jazvy,tak som ju namahala,trochu akokeby sa roztiahla a bola po 6 mes tmava,teraz tieto nove jazvy su tip top,tsk budem davat na ne velkyyy pozor :-)

tomasova

matka
ahojcek moja,tak pokial ja viem tak mladek dal vsetkym babam zatial len tu na suche zipsy,asi nema ine...a kedy mas presne tu opku???uz si rozhodnuta ake silikony???a s dokim si to uz prebrala???

Matka872

Ahojte kocky.
Napadlo ma ohladom pooperacnej podprsenky.Ake dava Mladek?
Na suchy zips co to vidno cez tricko alebo normalne.To si mozem vybrat?

Nela7

kvet11

dakujem za radu, ale skusim, vyzera ze by to slo :-)) ...ja sa ako tak uz pozbieram z postele, no ale strasnu bolest citim v podpazusi a samozrejme tlak na hrudi...ale lepsi sa to po troskach, dakujem za opytanie...

Nela7

Majka1910

bozeeeeee ja truba otrestena, pozriem obrazky a potom citam :D ...sak to ma silikace no fuuuuuuuuuuj to uz je moc!

Nela7

bimbi

boze chudatko :-(( ja ked som videla tie jej rany, tak ma moje prsia boleli hadam pol dna v kuse...ja som hlavne chcela vediet ci si to nahodou niecim nesposobila sama, aby som sa ja to vyvarovala...ani sa jej necudujem, ze sem nema naladu ist, no dufam ze uz je ok!

Nela7

Majka1910

ked som pozrela tu babu, fakt som stastana ze som mala svoje take male, ak vsetko dobre dopadne budem mat teraz pekne prsia ale baba ako ona ich asi pekne nebude mat nikdy :-((

Nela7

ewel007

inak kukala som foto, pekne prska mas teraz...ty si tusim nebola spokojna s implosmi co ti dal doktor nejake ine nez ste boli dohodnuty, ci to som si ta pomylila!!?

Nela7

ewel007

inak kukala som foto, pekne prska mas teraz...ty si tusim nebola spokojna s implosmi co ti dal doktor nejake ine nez ste boli dohodnuty, ci to som si ta pomylila!!?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk