Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

ewel007

inak kukala som foto, pekne prska mas teraz...ty si tusim nebola spokojna s implosmi co ti dal doktor nejake ine nez ste boli dohodnuty, ci to som si ta pomylila!!?

Nela7

M.i.r.u.s6

tak to ano, tam si maknes veru a asi nie len sem tam...hmm, som zvedava ako to budem zasat ja...pockaj ty mas tusim 5 tyzdnov po ci viac?len tak ma to napadlo, ci sa nenamahas priskoro, ale ak to inak nejde...

kvet11

ewelka

že waaau ake bomby už sa teším na stretko :))

Nela7

ja som sa zdvíhala s postele sama aj keď som bola vypodložená ako sa len dalo :)) ale skúsim ti poradiť ja som vždy zdvihla jednu nohu s rukou som sa chytila od spodu za stehno a nohu som ťahala dopredu tak som sa vždy zdvihla viem asi trochu čudné ale proste šlo to tak :)))
a už ti je lepšie??

Majka

fuuuuuj no hrozný pohľad tá to už dobre prehnala. Baby viete si ju vôbec predstaviť šoférovať?? :))))

bibi13

Bimbi tak fakt netusim co je lepsie.. ci usi alebo draha.. ;). Ale idem teda pozret, ako sa to posiela a poslem.. sak dufam, ze za chvilku uz budu pekne..

rita149

Majka1910

Ano bola som v decembri.tak najskôr zavolaj do ambulancii k Mudr.Červeňovi a ked ti dajú termín kontrolu tak zavolaj na objednanie na sono pŕs, tel c.najdes na ich stránke.mne robila sono Mudr.Bukova.budes potrebovat lístok od gynekologa.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk