Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

mravcadlo1

ja mam tiez 2 vankuse a este aj paplon, ale sama nehrozi :-( ked osm sama doma tak som len na kresle lebo bych sa sama z postele nepozbierala...sak toto ty si mala aj brucho a tak dobre si to zmakla a ja :-(( musim s tym daco spravit...normalne som nasrata sama na seba!

mravcadlo1

nela7
zdvihla ale ja som sa vypodkladala vankúšmi a spávala som v takom polosede
a ešte som to mala horšie lebo som mala aj brucho robené

Nela7

mravcadlo1

no po pravde??som 3 den po a picujem ako chora vrana :-(( ...pocuj ty si sa zdvihla sama z postele??lebo ja ani za boha :-( kurnik takym to sposobom budem asi dlho KO :-/

Elissa

nanka,

skvele, tak ti drzim palce :) Ja som tiez zvazovala Cervena, ale nakoniec pojdem k Trskovi. Uz som u nho bola na konzultacii a velmi prijemne na mna zaposobil. A robi krasne prska. :)

Nela7

jahodka1584

kedy si si zvladla sama hlavu umyt??...bo ja mam take mastne vlasy uz a drahy mi sa mi to boji, bo vraj mi namoci nahodou podprdu a co potom :-(( ale ja sa citim ako humusacka ty kks :-(

Nela7

jahodka1584

tak som to trosku zle vypocitala, nebola si nahodou 26teho??ci to som si pomylila?...hmm, no parada ...a ja mam nervy lebo emozem robit rukami skoro nic, ani bezne veci :-(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk