Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

olivka21 & M.i.r.u.s6

inak baby ja mam taky pocit, ze ich mam tak hore vytlacene, je to vidno aj na foto :-(( aj vy ste to take mali??

Nela7

ewel007

som rada ze si nakoniec spokojna, lebo viem ze si tu mala s babami siahodlhe debaty o tych implosoch, vsetko som to citala no moc som sa nezapajala do debaty, lebo som mala este pred opkou a uplne ine myslienky v hlave...ale fakt je super ze si nakoiec spokojna, tesim sa s tebou! :-)) uz aby som si to aj ja mohla povedat...
a tie jazdy ti teraz pri druhej opke nejako odstranil ci??...nemala si to take tmave nahodou s opalovania, lebo ja som citala ze to z toho byva take...

Nela7

olivka21 & M.i.r.u.s6

baby aj mne sa zda ze mi nejaka moc volna :-((...ja mam implose 420 ml ...myslite si ze to je zle??

madejka

bibi13
minulý rok som bola na konzultačke v interklinike (Hedera), nakoniec som opku nemala zo zdrav.dovodov, ale viem, ze vsetky predoperacne ti spravia na jednom mieste (navrhnu ti ProVitae na Palisádoch), spravili mi odbery na 1x a faxom výsledky poslali na kliniku. O nič som sa nemusela viac starať, sono bolo už v cene a tak som ani žiadnu obvoďáčku nepotrebovala....

bibi13

Pozeram galeriu.. stale som sa nevedela rozhodnut, ci si mam dat len upravu alebo upravu so silikonmi.. ale uz viem.. ;).. aj ja uuz chceeem. Dufam, ze sa mi opka neposunie az na jesen, lebo ma picne.. ;( a teraz ma caka dost tazka uloha.. ako to povedat mame.. a to uz mam deti.. ha ha

M.i.r.u.s6

Nela7
ahoj moja tak ako napisala olivka aj mne sa zda ze je ti volna moja total obtiahnuta a asi by to tak nmalo byt ale dok by mal vediet:)

olivka21

Nela
ty mas aku velkost implantatov? A zda s mi,ze ma velku tu pooperacnu podprdu,to nieje dobre,prska musia byt stiahnute. ..