Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

jajkarinka

dakujem za kontaky.Prajem ti aby sa ti prska cim skor urovnali. V tvojom prispevku som citala ze mas 75e podprdu tak to je pekna velkost. ked nie su cici je problem s podprdami a ked su cici tiez je problem kupit spravnu podprdu. Tiez mam niekedy problem kupit podprdu ktora mi sadne

PajaZH

Ahojte cicušky, ja len že sa mám dobre, včera o pol 9 ráno som už bola domka, spím v polosede a od dnes sa už sama v pohode aj postavím z postele, prejdem na WC, splachnem a tak. Poslednú tabletku od bolesti som si dala v noci lebo som sa zobudila na brutálne bolesti ale inak všetko ok, len som riadne unavená a stále by som len spala. V utorok idem na kontrolu tak potom pridám aj nejake foto.

jajakarinka

Slniecko83......ahoj ja som 2 mesiace po opke a mala som opuch na lavom prsku zvrchu a ten opuch mi zliezol na vonkajsiu stranu laveho prska a tym sa mi zda ze ho mam trosku vacsie ale iba zvonkajsej strany tak mi dr.zilka povedal ze keby to nahodou ostalo tak mi do praveho prska zvonkajsej strany vpichnu tuk aby to bolo rovnake ....ale ubezpecili ma obaja doktori ze sa to strati a ze prska sa usadzaju do pol roka tak uvidim po pol roku ake tobude....kontakty mam v pooperacnej sprave ....info@aesthetica.sk......facebook-marian koperniech alebo zilka@aesthetica.sk

slniecko83

jajkarinka

ahojky ty si od cervena ako aj ja a chcem sa ta opytat na vstreknutie toho tuku,totizto ja mam jeden prsnik vyzsie o trosku a doktor mi nic take nespomynal ze keby sa to neurovnalo ze by mi tam dal tuk. Nemas nahodou email adresu na doktora

bobcatko173

Henulka33,

A to aj ja dostanem ci ? Nevies? Lebo o inej sme sa nebavili ale cierna na zips by sa mi pacila haha :) inak pooperacnu mas aku velkost?

henulka33

Sandritta ďakujeeem

bobcatko173
bolelo to minimálne, asi pretonže prsia sú ešte strpnuté..a tá podprda - to ešte na konzultácii mi o nej hovoril, že je v cene a taaak, ale som na to zabudla že sme sa o tom bavili...aj že dostanem ešte jednu podprdu...táto je pekná - čierna, na zips vpredu a je priedušná - má malinké dieročky. Je pekná - obe budú potom slúžiť aj ako športové podprsenky :)

jajakarinka

Lauritania ....no ahoj kocka ako sa mas prska a nozky ako? Mne sa to prsko uz dava do poriadku uz nemam taky opuch a pekne sa zacinaju usadzat su uplne ine ako na zaciatku kontroloval ma dr.zilka aj dr.cerven a ze vsetko je ok ale keby nahodou mi ostalo jemne vacsie to lave prsko tak do toho praveho mi vpichnu tuk ale ze vsetko sa to da do poriadku tak do pol roka...inak bola som si kupovat podprdy a mala som problem si kupit lebo velkost mam 75 E :-) som ostala sokovana ked som si skusala podprdy:-) ........

Zuzanab17.........tebe sa to krati kocka uz v sobotu budes prsatica prsnata budem na teba mysliet a drzat ti palce :-) potom daj vediet ako si dopadla :-)

bobcatko173

Henulka33

Tak to som rada,ze vsetko dopadlo dobre!:)ked ti to vytlacal asi to bolelo co? Inak preco druhu podprdu? Ja idem piatok na kontrolu tak dufam ze aspon troska sa to zlepsi..haha no to hej o cviceni som pocula ze musis vyckat :)

Sandritta

henulka33,

Volaju sa epiderm, kupila som to cez siklienka.sk, v lekarni nekupis. Precitaj si aj stranku www.jazvy.sk
Pripadne cez tu siklienku si tam zavolaj a spytaj sa ;)

henulka33

Sandritta
ďakujem a prosím ťa aké sú tie silikonové náplaste? to su nejaké liečivé? zoženiem ich v lekárni?

bobcatko173
je mi ľúto komplikácií, nech sa to dá skoro dokopy, a ako vravíš, oddych aby to bolo v klude.
Držím palce, aby to bolo čím skor ok.

Ja som bola dnes, stehy sú von, a konečne som sa videla :) je to super, perfektný výsledok, fakt som rada že som nešla do väčších - ako som aj uvažovala. Dr ma aj odrádzal a som rada že som na neho dala a mam vysoký profil. Dostala som druhú podprdu, prelepil mi zase jazvy - vpravo som mala trošku hematóm - pár kvapiek vytlačil a v pondelok idem zas.
Pri mojej otázke kedy budem môcť začať cvičiť mu skoro vypadli oči :D , tak spodnú časť tela najskôr po 6 týždňoch od opky.
Že sa mám šetriť ;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk