Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

quixx

kosta123
modelaciu + implantaty maju tieto babeny z galerky:
barbinka 84 str. 5
bianca1236 str. 10
della str. 15
martinka54 str. 15
amina str. 17
ivja str. 17
atram str. 18
nika00 str. 20

toryka str. 3 ma upravene dvorce

Ariony majú tieto baby:
rozalka str. 3
lucia3110 str. 3
tenda1 str. 8
tina33 str. 9
ciciky str. 10
MeryNR str. 14

M.i.r.u.s6

olivka
dik moja ja len ze minule som pochopila ze sa nesmu vystuzene az po 3mes ale to asi push up ak pozries album tak taka cierno biela ci aka ta nie je maxi vystuzena tak jemne

olivka21

Mirus
ja som bola na oslave po troch tyzdnoch od opky a v pohode som mala jemne vystuzenu poprdu s kosticami. Zvladnes.... aj som tancovala a pila a v pohode :)

M.i.r.u.s6

baby mam na vas otazocku dnes mam ist von a necem ist v tej kazajke cem si dat normal podprdu takze mozem aj taku co nie je push up ale je trocha vystuzena??ci aku ste vy davali prvu a s cim ste si to prelepovali alebo po 5tt uz netreba??dik

M.i.r.u.s6

silia
dik moja si zlata ja som tiez skoro po 2tyz sla na stehy a ja este stale nosim pooperacnu bud stredu cem ist na kontrolu a zhodit ju aj ked zajtra aj dnes idem sa bavit tak ale ma smolu dam ju dole:)

Susy1982

Babulky ste zlate dakujem za podporu...Vcera vecer som donutila svojho chlapa k rozhovoru ,kde som sa dopatrala ze je to tak ako pisete,samozrejme je chlap a povedal to nepriamo,ze sa boji ze teraz sa zmenim a bude z dobreho dievcata zle dievca a bla bla ...Povedal ze to v sebe vyriesi...,ze vraj ma lubi atd ,ze je vybusna povaha a preto tie urazky.No nic viem po tomto ze po 7rokch ,a velmi vela prekazkach co sme prekonali nas silikoniky nerozdelia aspon nateraz nie,ak sa to stane nebude to koli velkosti alebo pravosti prs..Ja som trpezliva a on za zaujem tiez ,takze pomalicky bez natlakov by sa to malo vratit do normalu...

Angie,dakujem prva foto je po 6 tyz. a druha po 7tyz.

lilabmw

lucus

21.03 by si maal iba konzultacku ci uz oopku?lebo si tusim pisala ze k Siskovi ides na konzultakcu zmenilo sa nieco mas nieco nove?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk