Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

jahodka1584

kedy si si zvladla sama hlavu umyt??...bo ja mam take mastne vlasy uz a drahy mi sa mi to boji, bo vraj mi namoci nahodou podprdu a co potom :-(( ale ja sa citim ako humusacka ty kks :-(

Nela7

jahodka1584

tak som to trosku zle vypocitala, nebola si nahodou 26teho??ci to som si pomylila?...hmm, no parada ...a ja mam nervy lebo emozem robit rukami skoro nic, ani bezne veci :-(

jahodka1584

Nela,
No uz 17 den po. Ano ruky su uz v pohode. Ja som zo zaciatku nezdvihla lavu ruku, ale uz sa to upravilo. Zajtra idem uz do prace, dufam, ze to zvladnem.

jahodka1584

Nela,
Ja mam tiez take nafuknute brusko. Uz ma priatel posielal k doktorovi, ze to nieco nemam v poriadku. Ale ako pozeram je rto normalne. A to som uz 17 den po a brusko je este stale velke...

tomasova

angie
aj ja citim to lave,obcas ma pobolieva a picha v nom,a mam aj tvar trochu iny ako to prave...to ani neviem ze mam.uvidim co povie doki..