Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

m.i.r.u.s6

pekne sa už tvarujú, máš skoro velkost ako ja, ten vrch ti pojde ešte dole a sadnú , bude to vyzeraT inak,uvolnia sa, budú poddajnejšie a budú krásne

Nela7

angie77

ja dreny nastastie nemaam, ale som myslela ze mi to este rano previazu :-( som ich uz chcela vidiet :-)) ...tak potom ok

jahodka1584

Angie,
Ano poslala som na ten mail, inak by to bola sranda keby som to poslala niekomu inemu :),
skusim dnes este raz poslat, uvidime...

Nela7

angie77

hey to vysvetlite mojmu chlapovi, to on furt ma take blbe reci :D ...samizda ze tu este od vas dostanem cez p... :-// ...ved podla mna v dnesnej dobe ked sa baba o seba stara vyzera super aj ked ma 45...

angie77

Nela7

nie , ako ta napracú po opke do podprdy tak ideš domov, ale možno ak májú baby dreny tak robia aj prevez na druhý deň neviem...

angie77

kosta123

ariony majú viaceré od očenáša, rozalaka má 390ml a potom aj Lucia3110 tá ma myslím 320? nie som si istá..inak očenáš robí krásne prsíčka, ale je naozaj dost drahý, drahší než iní..aj ja som u neho bola

angie77

jahodka1584

a poslala si na správny mail?
galeria@zoznam.sk

no a musíš tam uviest aj svoj nick, nezabudla si? ale ved ty si už posielala zajačikovi foto tak vieš čo ako, no neviem kukni mail či ti niečo neodpísal zajačik náš

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk