Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Silia dakujem,ja som mala aj ked to nie je mozno vidiet z prvej foto asymetricke prsia,v pravo mam 450 a vlavo 400,a aj tak vidim ze asymetria je mensia ale je,inac sa nedalo ja som velmi spokojna z toho co bolo predtym je to super,mam ES.Svehlik je jeden vynikajuci precizny lekar , s velmi ludskym pristupom PR.mala som ist do chirmedu tam mi chceli dat rovnake imp.36O,to si fakt neviem predstavit ake by boli s rovnakymi imp....

silia

Susy1982

veeľmi pekné prská :D môžem vedieť, aká značka? ináč aj ja som rozmýšľala nad švehlíkom, ale nikto ho ani nespomenul, tak som od neho upustila

kosta123

lilabmw
Cenu na guľaté som nezistila,lebo to mi hneď zavrhol a povedal že dievčatá si to moc nedávajú už robiť,že skôr idú do prirodzených.Ale ja mam platit.2.980 tak myslím že to bude o niečo menej.

kosta123

Tak holky.
Konzultácia u Dr.Očenáša za mnou.Ponúkol mi ARION vysoký profil 390-450ml,vybrala som 450ml. Cena 2.980€.Naplánované na november.Bol super-veľký sympoš :)

Bola so mnou aj kamarátka, ale ona musí mať aj korekciu bradaviek,koli tomu že ich má viac poklesnuté ako ja,napriek tomu že máme obe rovnako odkojené aj na chlp skoro rovnako veľké ale proste keď to meral má ich o 2cm nižšie ako ja.
Ako to by bolo v poriadku,ale zarazila ma cena že najskôr korekcia 1.600€ a následne 2 mesiace po 3.000€ opka.
Nezdá sa vám to strašne veľa € ???
Povedal že to nieje moc dobré robiť naraz,kôli tomu že by sa netrafili z bradavkami,,ale čo som tu pozerala fotky tak niektoré ste to mali naraz.
Prosím ozvite sa mi ktoré ste mali OPKU+korekciu naraz a koľko vás to spolu stálo.
Ďakujem :)

ewel007

Ahojte babulky :-)
Dnes som bola na stehoch, moj zlaty doki Mladek mi tak zlepsil naladu po tychto tazkych dnoch..pochvalil mi ceciky,aj ja som strasne spokojna,fakt ma zlate rucicky a normalne mi to bude chybat to vzruso co som vsetko prezivali pred a po opke ale som velmi rada ze mam uspesne po a som fakt spokojna ze som dostala nakoniec tieto implose,su mekucke a ako moje ;-)) a velka radost aj s jazvyciek su tip top ;-)
Juj zlaticka taka som rada,pekny vecerik :-)

Susy1982

Angie
presne to iste si myslim aj ja ,uvidim co a ako bude...Ja za seba mozem povedat ze som rada ze op dopadla dobre bez komp.vysledok sa mi paci,vo svete okolo nas je plno zlych ale aj dobrych veci a tych sa ja chcem pridrziavat,pokial pre niekoho moj chaarakter a moja osobnost, je menej ako operacia niecoho pocom dlho predlho snivala a tuzila,tak tam je tazko vysvetlovat.Aj napriek tom dakujem za podporu,a snad raz bude dobre

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk