Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Susy1982

...a možno sa len nevie zmieriť s tým, že si si vyliečila svoje komplexy a bojí sa že ta stratí, tak sa ti ich snaží znovu vytvoriť týmto spôsobom..ale potom treba porozmýšlať či je to láska..láska nie je sebecká, ale prajeme tomu druhému všetko čo by mu mohlo akokolvek pomôct prežit čo najkrajší život.

Susy1982

Mne nejde o sex ja jeho odmietavy postoj vidim aj v inych veciach je to jedno s druhym ,proste sa ku mne odvtedy sprava nie najlepsie,citim ze cosi nie je ok a mozno to nie su ani moje prsia ako to tvrdi,ved cas ukaze co je vo veci

Nela7

Susy1982

prepac, ale ked sa ku tebe takto sprava a vysmieva sa ti, myslis ze je to ten pravy??...vies chlap by si mal podla mna zenu vazit ci je pekna ci skareda, ci priberie alebo jej zrednu vlasy, a tak isto toto...ved by mal byt pysny ze ma po svojom boku peknu babu cecanu :D ...je to od neho blbe a zaroven aj smutne! :/

Nela7

Susy1982

ahojky no potom mrknem...to co pises mi je luto, ale vies po pravde ak sa ty citis lepsie a dlho si to chcela, je to tvoja vec, ja viem ze sa mi to lahko hovori, a viem ze ked ho mas rada ta to trapi, len spravny chlap by to mal pochopit!!....v zivote su aj tazsie situacie kedy neni sex aj dlksie ako 7 tyzdnov, ako napr. po porode alebo nejake nehody...ako pisala M.i.r.u.s6 mozno sa len boji aby ti neublizil...inak neviem posudit ake si mala pred a ake mas teraz, ale ja som si pre moju velkost pripadala niekedy ako chlap bez vtaka! :D drzim palceky nech sa to medzi vami cim skvor zrovna!!!

Susy1982

Jemu vadia tie prsia , cast krat ked je blizko k nejakej hadke povie hlavne ze ne ze mas gumene cicky,absolutna urazka,takto sa o zvecsenych prsiach vyjadrovat,ja sa nikomu nevysmievam ak ma zubne implantaty ,porcelan ,predlzovane vlasy alebo cokolvek co nie je od prirody vobec,ja tomu nerozumiem... chcela som tym len povedat ze aj take veci sa mozu stat

Nela7

to si ani neviem predstavit ze vytasit kozy :-)) ...uz sa tesim, len aby sa mi dobre hojili trosku sa aj toho bojim aby sa to nejako neskomlikovalo vies...

M.i.r.u.s6

Susy1982
ooo moja je mi to luto ale verim ze sa s tym vzije a mojze nece intimne lebo sa boji ze este nie si celkom fit alebo tak drzim ti prsty:)

Susy1982

ahojte dievcata dnes som posielala do galerky foto ,potom ked ich zajacik upne tam budu ,mam 7 tyzdnov po op neozyvala som cakala kym sa usadia budu ok,foto su zo 6 a 7 tyzdna,teraz je to fayn.chcem reagovat na prispevok Nelky aj mna moj dlhorocny priatel odhovaral aby som nesla ja som ho presviedcala nakoniec povolil a teraz sa tazko sa zmieruje s tym ze moje prsia nie su take ake on mal rad,vycitky ,takmer rozchod za to ze ja som sa chcela lepsie citit vo svojom tele,on nejako tazko to znasa za ten cas skoro ziadny sex....akoby ma odvtedy prestal mat rad, je to tazke ale mne uz to je jedno,nespravila som nic zle peniaze som si poctiívo zarobila ...no nic cas ukaze drzim vam vsetkym palce

M.i.r.u.s6

Nela7
ano hlavne ze tvojmu okoliu to yhovuje a inych neries ani ja neriesim proste sa stale niekto kto ti nepraje alebo ma nejaky problem najde
neboj ved ja tiez nem stara cosi mladica kocica :)))hahahah
tak ja tiez bez podrdi ani do postele:) take frustrujuce a deprimujuce to
ale ci si teraz zvykneme na dotyky:))))

Nela7

Zena85

neboj nic ja som pred uplne prvou konzultaciou tiez nic nevedela, potom som sa tym zacala zaoberat, citat veci na nete atd. potom som sa objedna a az potom prihlasila na toto forum...je dobre vediet a mat prehlad ale dobry lekar ti aj dobre poradi...a nemas mat z coho strach, ja som sa tiez dost hanbila ale neni to nic strasne on si ta obzrie, pochyta za kozy, skusi elasticitu koze a je po vsetkom, potom alebo vlastne pred tym ti porozprava o operacii, liecbe a o imlosoch...mozes sa ho opytat na to co len chces...uplna pohodka

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk