Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

Zena85

ja som mala teiz strasne vela otazok a este aj mam!...bola som v Leviciach u Cabana...a mala som slabe jednotky a teraz by som mala mat take pekne trojecky vraj, neviem ja som ich este nevidela, takze tak...no vraj to zavisi aj od toho, ja som ich nemala vytahane a podla mna mi dal dost na to ze som ich mala pevne, mam 420 ml anatomicke, ak ti to nieco hovori...ale tak uz ked to boli nech to stoji za to, uvidime, cas ukaze:-)

Nela7

M.i.r.u.s6

ja to niekomu tiez poviem, ale inym poviem ze mam len dobru podrdu asi :D nech zhanaju po obchodoch aj oni taku :D :D :D ja si myslim ze mi to nebude v obleceni az tak vidno, lebo som pred operaciou nosila mega push upky...ja sa nahodim aj castejsie a uz len to vadi mojmu okoliu nieto este silikony sak by ich jeblo! :D ...ja mam iny slovnik dnes, ale z tej bolesti mi to len tak ide z rukava :-)) prepac...ale coby uz, ved to mas akurat vek :-)

Zena85

Nela7

A u koho si prosim Ta bola ? O kolko vacsie prsia si si dala urobit ? Bolest asi zavisi aj od toho, o kolko vacsie sa prsia robia, nie ? Jaj, tolko otazok mam ...

Nela7

Zena85

moja ja som den a pol po tom a picujem ako chora vrana :D ...a ja som sa bala velmi moc no ta narkoza neni az taka hrozna, po prebudeni to neni vyhra, ale suhlasim s M.i.r.u.s6 ze sa to lepsi ja sa citim ohodne lepsie teraz ako vcera o takomto case! aj ked je mi na nic...a ja som bola na viacerych konzultaciach, ale vzdy u ineho doktora,vzdy som za konzultaciu platila, niekde viac inde menej...na poslednej som sa rozhodla ze tam idem a hned sme vybrali aj termin, no vcera ked som to vypalcali, konzultaciu mi odratali z celkovej ceny...

Zena85

A este otazka, cca kolko krat sa absolvuje konzultacia az kym sa nejde na operaciu ? Za konzultacie sa nieco plati alebo to je uz v cene ?

Dakujem.

M.i.r.u.s6

Zena85
tak je to v celkovej narkoze ano kazda prinasa riziko ale pojdes na predooperacne a zas ak by sme to brali tak ze sa nieco stale nejdeme do toho musis sa naladit ze to chces a nic zle sa nemoze stat:)
tak prve 3dni su dost krute ale kazdym dnom sa to zlepsuje a postupne sa budes zapajat aj okolo domacnosti ako sa ti bude tak a telo dovoli je to individualne
vsetky chceme pekne prsia:)

Zena85

Baby prosim vas, mozete mi napisat nieco o tej narkoze? Chcem ist do toho, tak velmi chcem mat pekne prsia, no bojim sa toho, tej narkozy a tych bolesti po tom ... kolko cca budem odpisana (neschopna nieco urobit, pracovat)? Dakujem moc.

M.i.r.u.s6

Nela7
mas pravdu ani o mne vela ludi nevie ak sa ma niekto v lete spyta ze ty si mala take aj pred tym nevsimla som si tak poviem ako sak co moja vec ale tiez necem to vytrubovat no nie

M.i.r.u.s6

Nela7
presne ako vravis aj ja som to robila pre seba ale ak sa ti necitis dobre alebo v poho tak ani okolie ta tak nemoze vnimat:)ja som uz dlho hovorila raz raz pojdem aj ked toto bolo take neocakavane vravela som manzelovi ze ozaj cem ist do toho vybrala som sa do PO tam som stale obchadzala tabulu plasticka chiru ale tak som tam sla dohodla konzultaciu a o 2 tyzdne som lezala na stole:))a uz je to 5tt jaj takze extravagantna ajajjaja obcas sa vsetky rady nahodime a citime super:)ja mam v sobotu 29 aaaaaaaaaaaaa uz tolko:/

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk