Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

bobcatko173,

Ja mam stredny profil ale anatomy a myslim ze mi dost trcia, teda vysoky si uz ani neviem na mne predstavit.
Este si len 11 dni po opke, este to mas opuchnute cele aj zboku, to sa Ti este len vyrysuje ako Ti opadne opuch. Tie prsia ti este vystupia dopredu, to sa neboj, to by si musela mat nizky profil...

Sandritta

dianad,

Ja som mala ten isty problem, velmi dlho som ani nenosila normalne podprdy ale furt pooperacnu kompresivnu. Jednak mi strasne vadili kostice aj kosiky. Az teraz po 3 mesiacoch je to uz super, mozem uz hocijaku.
Daj prsickam este cas ;)

Sandritta

Miska_06

Ja som svoje prsia videla prvy krak az 6 den po opke, bola som nestastna, kazde bolo inak, boli krive a cudne uplne, jedno nizsie jedno vyssie. Aj som si to odfotila no nedala radsej do galerky (mozno ale teraz dam). Asi za tyzden az dva sa mi to krasne upravilo, prsia mam sumerne, len v leze je vidiet asymetria ktora bola aj pred opkou ( jedno som mala malinko mensie a vyssie). Teraz som vyse 3 mesiacov po a prsia su ok.
Ja som sa kazdu chvilu merala, aby som vedela ci ustupuje opuch... Zvrchu mas urcite opuch, to som mala aj ja, dokonca som bola opuchnuta aj pod prsiami, vtedy som mala 69cm a teraz mam 67,5cm, takze to neopuchnu len prsia ale moze dokonca trochu aj brucho.
Este urcite nepanikar, upravi sa to, je to este velmi skoro, chce to cas, budes mat krasne prsicka a budes stastna :)

dianad

Baby po opke,

ja som 9týždnov po operacii ale neviem si kupit normalnu podprsenku s kosticami, žiadna mi nesedí, plus mám pocit akoby ma všetky tlačili na prsia, akoby som v podprsenke ešte niečo mala čo mi na prso tlačí (ako ked som predtým nosila super push up a to ma tlačilo), a to som skúšala len nevystužené.. Tiež ste mali zo začiatku taký pocit? Pod prsiami mám 68cm, cez prsia cca 89cm, všetky obvody sú mi velké ked košíky sedia, alebo naopak - obvod sedí ale košík malý.. nemáte nejaký tip kde zohnať dobre nevysstužené podprsenky?

tina691976

miška 06
určite tomu nechaj čas ja som mala lavý prsník mesiac ako elipsu potom sa to samé upravilo u teba je to ešte skoro určite sa to zmení

Miska_06

henka88

ahoj, ďakujem, trošku si ma upokojila. Tak budem čakať a stresovať začnem až neskôr. Snáď mi o týždeň doktor potvrdí, že to je iba opuch.

Inak žienky, mala ste niektorá modeláciu dvorcom? Je tam potom nejaký rozdiel, čo sa týka tvaru prsníka? Lebo ma napadlo, že možno preto zatiaľ nemám vytvorený ten pekný tvar dopredu. Ak ma chápete, ako to myslím :).

henka88

Miska_06
a mal by to byť opuch, lebo guľa predsa nebude vyzerať ako bochník chleba :D ale ako guľa, tak neboj, všetko vymizne časom. :) Už o týždeň budeš vidieť, že sú zase trochu iné, krajšie.

henka88

Miska_06
ahoj, nemusíš sa vôbec báť, tvoje prska ešte naberú ten správny tvar. Ja som už tri mesiace po, a ešte stále sa mi pekne usádzajú, ja mám ale anatomické. Takto je strašne predčasne konštatovať, aké budú, dôležitých je prvých 6 týždňov aby sa pekne usadili, teraz tam môžeš mať ešte opuch, tekutinu okolo, všetko to zmizne, neboj sa a ony sa začnú pekne črtať. U každej to bolo inak, tak to neber ani tak, že čo si videla v galérii budeš mať aj ty :) ale toto je úplne normálne a sama po čase uvidíš, keď to bude zhojené, ako sa už pekne menia. Tak len veľa trpezlivosti treba :)

bobcatko173

All,

Baby,ktore mate stredny profil gule ste spokojne?ja som 11dni po ale zdaku sa mi dost male..potrebujem upokojit,ze som nespravila chybu a nemala som ist do vysokeho.Dakujeeem!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk