Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jankakajka

Zuzanab17.....presne sa viem vcitit do tvojich pocitou aj radost aj strach ale tesim sa aj s spolu s tebou :-) tak este raz drzim ti silno palce :-) prve dni budu take ubolene ale kazdym dnom to bude lepsie len sa potom pekne setri a oddychuj ziadna namaha:-) drzim silno palce:-)

henulka33

bobcatko173

predpokladám že aj ty dostaneš takú podprdu, dovolil mi na 10 min denne dať si podprdu dole, tak som sa obzerala..a ozaj číslo mám 75B, ale normálne podprdy to budú C určite. Zajtra idem za ním, lebo mi presiaklo na leukoplast z pravej jazvy, asi z toho hematomu čo tam bol...tak snad to bude ok, trochu ma ten pravý aj bolí..ten ľavý skoro vôbec už.
Baby mali ste už niektorá ten problém? že presiaklo na prevez, po vybratí stehov?

zuzanab17

JAJAKARINKA & LAURITANIA

Áaano Kocky v sobotu teraz 31.5. O desiatej tam mam byt, ste hrooozne zlaté, moc si to vážim lebo sa tak teším že sa až bojim ;)))

LAURITANIA tvoja kamoska ide teraz v sobotu? A aké implose dáva ak to nie je tajomstvo?

Joooooj už nech to mám za sebou a nech si lezkam doma s vyloženymi nozkami ;))

Všetkým kockam čo majú opku za sebou tíško zavidim, no zachvilku poslem fotecky mojich prsicok ;)

Držte palčeky

zuzanab17

JAJAKARINKA & LAURITANIA

Áaano Kocky v sobotu teraz 31.5. O desiatej tam mam byt, ste hrooozne zlaté, moc si to vážim lebo sa tak teším že sa až bojim ;)))

LAURITANIA tvoja kamoska ide teraz v sobotu? A aké implose dáva ak to nie je tajomstvo?

Joooooj už nech to mám za sebou a nech si lezkam doma s vyloženymi nozkami ;))

Všetkým kockam čo majú opku za sebou tíško zavidim, no zachvilku poslem fotecky mojich prsicok ;)

Držte palčeky

tina691976

janas86
no vtej poslednej podprde máš poriadne megáne velmi pekné uplne iné ako po opke bola si vten istý den operovaná ako ja

jankakajka

Lauritania ....to som ja jajakarinka mam novu prezyvku lebo moja sikovna mala karinka mi vsetko zmazala:-) tak som rada ze mas prska v poriadku a aj tie nozky sa daju doporiadku...tak to verim ze opalene prska su super a pekne to vyzera:-) aj ja som sa uz s nimi uplne stotoznila a ani neviem ze som na neakej opke bola :-) ale rychlo to bezi vsak:-) no eeeecka mam kosicky ja sama som bola v soku ze aka velkost ale si myslim ze ked zmeknu a pekne sa usadia tak o cisielko mensie kosicky si budem kupovat ale oni nie su velke.... musim tu dat nove fotky :-) na bruchu ani ja este nespim ale na boku uz v pohodicke az taky super pocit to je mat krasne prsia tesim sa velmi s nich az taka radost si dat pekne tricko :-) som kludnejsia ked mi dr. Povedal ze sa to da potom upravit ale ako pises do pol roka sa to moze upravit a vlastne do pol roka sa usadzaju ....uz sa tesim na leto konecne sa citim ako zena:-) lauritania ked ja tak rada citam tvoje prispevky vsetko dobre ti prajem :-)

lauritania

zuzanab17 :v sobotu ? aj kamoška ide teraz v sobotu .. dr.červen ;)

jajakarinka - potom hod dake novšie foto , ale myslim že to budeš mať ok , a vidiš to je super , že ak sa to nenapravi tak to vedia doupraviť , parada !!!! ale rataj minimalne 6 mesiacov že sa to može zmeniť !

lauritania

jajakarinka - ahoooj kočka , nahodou som dnes zašla sem , po dlhšej dobe , a hned odkaz od teba :-)......ups až "ečko" ??? waw !!! ja mam len Dečky , ale aj niektore Cečky su mi dobre ...
všetko ok , aj prsia aj nohy , opuch taktiež uźliezol o trochu nižšie , už to skoro vobec nie je vidieť. prsia su krasne . teším sa . už mi ani nepride , že by som tam niečo mala , a nie su original moje . ale stale nemožem spavať na bruchu a to už budu 3 mesiace ... takže len na boku , a ked na chvilku / pri opalovani/ sa natiahnem na brucho tak to sa podopieram lakťami .... na boku sa mi da v pohode , no priamo na bruch nie.. ked som mala svoje velke kozy tak ma nič netlačilo , toto je iné .... posledne 3týždne ma pobolieva v noci jeden prsnik , vždy ked zalahnem , ale je to len take nič , pociťuje to , no nie je to bolesť... sestrička povedala že je to normalne a može to trvať do roka ...prsia su mäkké , fajn , akurat ked lahnem tak stoja poriadne v pozore a vtedy su ešte tvrde .. stehna aj jazvy ok , hoji sa to perfektne , no vidno ich stale a dosť ... plavky som musela kupiť take tie nižšie , žiadne bikinky ale tie boxerkove kratke aby jazvy zatial prekryly. inak som už krasne opalená , aj prsia , a tie opalene kozy vyzeraju fantasticky :D

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk