Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

to si ani neviem predstavit ze vytasit kozy :-)) ...uz sa tesim, len aby sa mi dobre hojili trosku sa aj toho bojim aby sa to nejako neskomlikovalo vies...

M.i.r.u.s6

Susy1982
ooo moja je mi to luto ale verim ze sa s tym vzije a mojze nece intimne lebo sa boji ze este nie si celkom fit alebo tak drzim ti prsty:)

Susy1982

ahojte dievcata dnes som posielala do galerky foto ,potom ked ich zajacik upne tam budu ,mam 7 tyzdnov po op neozyvala som cakala kym sa usadia budu ok,foto su zo 6 a 7 tyzdna,teraz je to fayn.chcem reagovat na prispevok Nelky aj mna moj dlhorocny priatel odhovaral aby som nesla ja som ho presviedcala nakoniec povolil a teraz sa tazko sa zmieruje s tym ze moje prsia nie su take ake on mal rad,vycitky ,takmer rozchod za to ze ja som sa chcela lepsie citit vo svojom tele,on nejako tazko to znasa za ten cas skoro ziadny sex....akoby ma odvtedy prestal mat rad, je to tazke ale mne uz to je jedno,nespravila som nic zle peniaze som si poctiívo zarobila ...no nic cas ukaze drzim vam vsetkym palce

M.i.r.u.s6

Nela7
ano hlavne ze tvojmu okoliu to yhovuje a inych neries ani ja neriesim proste sa stale niekto kto ti nepraje alebo ma nejaky problem najde
neboj ved ja tiez nem stara cosi mladica kocica :)))hahahah
tak ja tiez bez podrdi ani do postele:) take frustrujuce a deprimujuce to
ale ci si teraz zvykneme na dotyky:))))

Nela7

Zena85

neboj nic ja som pred uplne prvou konzultaciou tiez nic nevedela, potom som sa tym zacala zaoberat, citat veci na nete atd. potom som sa objedna a az potom prihlasila na toto forum...je dobre vediet a mat prehlad ale dobry lekar ti aj dobre poradi...a nemas mat z coho strach, ja som sa tiez dost hanbila ale neni to nic strasne on si ta obzrie, pochyta za kozy, skusi elasticitu koze a je po vsetkom, potom alebo vlastne pred tym ti porozprava o operacii, liecbe a o imlosoch...mozes sa ho opytat na to co len chces...uplna pohodka

Nela7

M.i.r.u.s6

ale tak zase nie nejaka herecka, zas neprehanaj, ja len vravim ze clovek sa trochu nahodi a uz je neviem co, to mas tak male mesto blby ludia na toto...a priatelovi sa moj styl obliekania paci, a na prsia??hmm, stale mi hovoril ze mi to netreba, ze som pekna aj bez toho, vraj on to nevyzaduje a ma radsej mensie ako dake loidy...ale ked videl ze som fakt z toho castokrat v p... tak ma pochopil a pomohol mi s tym, dokonca ked som uz mala termin a cim viac sa to blyzilo, tak som castokrat povedala ze tam nejdem, a ze mam strach atd. a on ma do toho potom uz aj tlacil, ze chcela si to tak chod do toho, uvidis ze budes potom stastna a ze mi pomoze atd. ...a to ja som si ani pri sexe nechcela dat podprdu dole take som mala depky...a s vekom vies ako sa to hovori: "mládí v prdeli a do dúchodu ďaleko!" :-)))))))))))))))))))))) to len tak zo srandy, dufam ez som ta neurazila...mne to drahy casto krat zo srandy povie ze uz som stara baba a ze 24vorky uz niesu v kurze :D

M.i.r.u.s6

Zena85
ja som nevedela nic sla som na konzultaciu dohodla termin som 5tt po a az ne druhe den som sa tu zaregistrovala vsetko som nechala na dok ved aj tak on vie najlepsie co a ako

Zena85

M.i.r.u.s6

Nuz tak sa opytam lekara :) Ale v kazdom pripade dakujem. Pre mna novacika je kazda rada a pocit zeny, ktora uz prsia ma, vzacna :)

Rada by som vedela co najviac o tom, nech viem.