Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jahodka1584

Nela7
Pekne si to napisla :). aj tak si dobra, ja som bola na fore az po 3 dnoch. mysli na to, ze horsie to uz nebude...

M.i.r.u.s6

didi10
moja musis tu prispievat a tak na galeria@zoznam.skposles foto pred a tak na ti email pridu dalsie info

Nela7

Lucia3110

po roka??inak ti zavidim...ako dlho to bolo take na prd a kedy si mohla zdvihat ruky??ja som bola v Mediklinik v Leviciach a mam 420 Nogory anatomicke a ty?

lilabmw

Nela 7

neboj to bude dobre ja som bola na tom uplne rovnako ako ty moja tiez som si buchala hlavu ze naco som vymyslala a teraz som rada ze som do toho sla a isla by som znovu tieto pocity po narkoze su uplne v poriadku to ta prejde ale ber to pozitivne si sa prebrala po narkoze to je prvy uspech :-DD tak len vydrz dopuj tablety na bolest a oddychuj a 5,6 den uz to bude len lepsie najhorscih som ja mam asi 1-5den potom uz som pomaly zabudla ze mam kozy :-)

A hovor co dr.?ake mas nakoniec implose?kedy mas kontrolu asi o tyzden ze?

Nela7

Lucia3110

s tebou som si asi este nepisala...ty si kolko po opke??...hm, ja sa ledva plazim tymi paprcami po klavesnici...ale dufam ze to bude lepsie, lebo som ledva 24 hod. po operacii a je to ohodne lepsie ako to bolo...ale aj tak nadavam jako pes!...myslim ze moje najblizie prispevky tu pobavia cele forum!