Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lucus

lucia3110
mirus6 ma pravdu ja by som nad reopkou ani nerozmyslala mas ich nadherne vyzeraju minimalne na 400ml.ale to je môj nazor niekomu sa pačia velmi velke prsia a niekomu zasa menšie mne sa ti tvoje velmi pačia

M.i.r.u.s6

Lucia3110
oyaj na tvojom mieste ked ich mas take pekne neriesila by som nic take tak sa tesim s tebou ze aj ty mas taky pocit snad aj ja budem mat
ja mam 5tt takze este asi skor hodnotit:)

Lucia3110

lucus no co by som ja dala za 400 :-), Mirus rozmery netusim vobec..inak vela ludi ma odhovara od vacsich,podla priatela som dokonca nenormalna :-D hej mam odstupom casu ten pocit ze su krajsie..ty si kolko po opke?

tomasova

ewelinka,kvetinka,cleuska
babenky krasne,ideme s LUCKOU na kontrolu 4.4. tak by sme mohli dat stretko a pokecat pri kavicke,co???ewelinocka tak na teba by som bola zvedava a rada by som sa pokochala,pochytala....aj baby co ste z okolia,ktora by ste chceli prist...napr.MERY NR,lilabmw,vgirl,TARA...

M.i.r.u.s6

Lucia3110
ty kks tak to mas super a nevies nahohou rozmery lebo ozaj vyzeraju pekne ked aj moje take budu tak budem spokojna:))
neuvazuj o vacsich tie ti super sedia ako rit na.... hahaha:)) ozaj pekne ozaj akokeby casom krasneli nemas taky pocit?? moje mi pridu este take sirove aj ked maju cca5tyz

lucus

Lucia3110 idem k siskovi do pieštan navrhnute mam 400ml ze viac sa mi nezmesti,ale nechcem nejake extra velke tak som spokojna s 400ml

lucus

Lucia3110 nieje zač. Ja mam termin za2 tyzdne a presne taketo si predstavujem.na tvoje by som typovala aspon 400ml

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk