Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Baby nemate niektora termin skor ako 13.4. U Dr. Cervena a chceli by ste vymenit.Dajte vediet,ja by som potrebovala skor ako mam a to je 13.4.

bimbi

Palec112
Ja som pred opkou nosila 75B ale push upky, normalna by bola 75A.. Pooperacnu som mala 75C, ale to nie je smerodatne, velkost pooperacnej nie vzdy koresponduje s vyslednou velkostou.. Obvod cez prsia pred som mala 84, to ti skor napovie, po opke 94 a odpuchli po roku na 90-91cm

matik8

Milatka4

Vytvorila som si nový mail bez mena: matik7788@gmail.com tak mi napis tam prosím ťa a dohodneme sa čo ďalej.. A potom mi napíš tu prosím ze si poslala mail..ďakujem

milatka4

Matik8
Aj mne je to jedno či pôjdem do ZV či BB, bývam neďaleko NR. Tak ako to spravíme? Môj mail ti sem nenapíšem lebo tam mám meno aj priezvisko.

matik8

Milatka4

Waaaau super to by som sa moc tešila, ale ja mám opku v BB, ak by ti to nevadilo, ja som z BA takže mne osobne je jedno či pocestujem do ZV alebo BB

ewel007

Tak baby dnes som sa na stehy nedostala,nieco surne mi do toho voslo,o 5min '12',ani som nestihla volat na kliniku,a ked som ako tak dala vsetko do poriadku tak mi uz po 14 h nezdvihali,aj som pisla mail,musim hned rano volat :( boze taka situacia...:((

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk