Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Lucia3110
ozaj pekne vobec by som si netipla 320 ale urcite viac casom su ozaj krajsie a krajsie aku podrdu nosis??:)

ewel007

Mirus

Ja som nosila po prvej opke podprdu s HMka aj cleuskou a kvetinkou a ona nema kostice a je malicko vystyzena,perfektna,pohodlna,netlaci :-) taku si chcem kupit,tuto mam 42 velkost,ci maju aj 44 neviem,dufam ze hej,ale kupila som tsku aj v Triumphe od Sloggi za 37e ta je super,take nieco si chcem cca za 2-3 tyzdne kupit a uz sa tesim ked sa budu usadzat.zajtra sa dokimu pekne podakujem za sikovne rucicky :-)
Uz sa aj opat zmenili,tak asi zajtra po stehoch cvaknem.
Zachvilu uz budes nosit vystrih az po brusko cooo?;-)

M.i.r.u.s6

ewel
no este ze tak moja na mna sa musis ved ako inak:)) no nie??
jaj tak bud stredu cem ist na kontrolu a konecne dat dole kazajku aj ked bez nej som dost neista:))
a kedze som nem vedela ze treba iba kosticvu bez vystuze musim si kupi taku nem mam:) a co ty a tvoje kamosky pochval sa
a este cem :D

Majuskaa

Ahojte chcem sa spytat ktore ste mali zvecsenie aj s korekciou?? a po akej dobe ste zvladali prace doma..? a okolo deti? Mam 3rocnu malu a teda neviem si predstavit ako budem okolo nej behat.. :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk