Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

didi10
moja ja mam 375ml take 3ky a zaklad skoro ziadny tak preto ak chces prirodzene tak preto si daj tie mensie

Mrska-beruska

Aj ja chcem ísť k dr. Cervenovi ktora z vas bola u neho a koľko to cc stojí eur celkovo komplet? Po kojeni 3 dcéry mi zostali nulky tak nech drahý zaplatí no nie? Prosím kde máte fotky pred a po :) ?

didi10

Ahojte, mne odporucil doktor 395 ml alebo 440 ml...teraz mam take menšie dvojky a chcem vacšie trojky...440 ml sa mi zda moc...viete mi poradit?

angie77

matilda

no riadne bombičky,ked pozerám tie tigrované plavkky budeš ich normálne nosit? pýtam sa preto a všetkých báb,nie len teba :)) či radšej nosíte menšie vršky aby bolo vidno silikony, aleb oradšej maskujete? :)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk