Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zena85

Ahojte.

Mohli by ste mi poradiť, chcem si dať zväčšiť prsia, ktorý lekár v Bratislave je jedným z najlepších, kto robí pekné prsia ... ? Ku komu v BA by ste mi odporučili ísť ?

Ďakujem.

lilabmw

nela 7

ja mam Mentory okruhle 400ml HP.A zaklad nic len sval nulky :-) teraz mam Ckosik ale je v plane reopka tak dufam ze to aj zrealizujem lebo stale mi to do toho nieco chodi...A neboj klinika je super aj sa super o teba postaraju tak sa pekne pobal ale vlastne ani nic nebudes potrebovat len zubnu kefku pastu a pyzamo na gombiky a papucky

Nela7

lilabmw

som rada ze tu je aspon niekto, co bol na tej istej kliike ako idem ja :-)) a este ked pocujem tie referencie tak to je super...ja neviem ja sa nepoznavam, ja som vzdy vsetko brala s chladou halvou a teraz!? :( ty kks, ja mam ine nervy a strachy :( uff...asi som zabudla pripomen mi prosim ta aky zaklad si mala ty a ake implose mas :-)

lilabmw

nela

ty si iny stressmen :-)nestresuj tolko neni to nic hrozne rano tam prides pokial mas uz predoperacne hotove tak asi pojdem do pol hodky nato mna operovali mja az 11:00 dovtedy som cakala na izbe lebo sa im poplietli datumy a objednavali mi narychlo implose cakali sme na kuriera :-)mala som taky maly strach ale skor som sa tesila :-)tak sa tes uz zajtra budes mat cecky.A cvicit som zacala po 4 tyzdni nohy normalne posilovat ale aj bicykel mozes normalne kardio.A behat som tak po 2,3 mesiacoh zacala ale rychlochodzu uz po 2mesiacoch v pohode.Som strasne zvedava ako bude spokojna ale klinka je na urovni aj sestricky aj anesteziolog je haluzak tak sa neboj :-) ja som sa na operacke smiala

M.i.r.u.s6

ivava
tak uz sa tesim ze bude nove foto ved aj ja to tak beriem nemala som nic a zrazu budu prsia nie len push upka:)) tak ja som zvedava ale predpokladam 75C snad:))

Nela7

uff, baby co vsetko ste si brali do nemocnice??...a cca o kolkej vas operovali??ja tam mam byt zajtra na 8, tak dufam ze sa tam nebudem pol dna stresovat! :/

Nela7

cicimici

aha vidis a ja som si mylela ze sportovou nic nepokazim...ale po tom po 3 mesiacoch na behanie asi uz moze byt ci!?...hm, som z toho jelen niektore baby nosia pooperacnu len mesiac a potom uz len na spavanie, ine ju nosia 6-8 tyzdnov...som zvedava co odporuci doktor mne...aj ked by som bola najradsej keby staci ten mesiac, no zase po pravde neviem ci by som sa nebala ze sa mi pohnu...

Nela7

silia

mne povedal ze sa mi hodia aj gule a aj anatomicke, ale chcela som prirodzene tak som si dala radsej anatomicke vies!...ale ked kukam fotky co maju baby gule tak to na nic nejako moc nekrici, pacia sa mi teraz uz aj take...inak po kolkych dnoch ides na stehy??

Nela7

lilabmw

po mesiaci to by bolo super, skoda ze behat nebudem moct aj 3 mesiace isto :(...ako si cvicila na nohy??aj stacionarny bicykel?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk