Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

matik8
moja tri týždne po operácii u červena už môžeš nosit kosticovu podprdu cez deň...ja by som nemenila...

Matka872

Palec

vprvom rade treba tu prispievať na fórum, potom pošli foto svojich pŕs na e-mail galeria@zoznam.sk a pošlú ti inštrukcie...

olivka21

Matik8
tri tyzdne po opke uz mizes nosit kosticovu podprdu,tak s neboj,zvladnes,len moc neskáč pri tanci. Ja som bola tiez tri tyzdne po na oslave,tancovala som,v pohode,do rana bieleho ;)))

Matka872

Palec
No mentory mam mat,zaklad moj pozri v galerke.
Ked sa bojis velkosti tak ber co ti doki navrhol tych 370 a mas pokoj :-)

matik8

Ahoj baby. Som objednana na 23.5 k dr. Cerveňovi, ale mam taky problém a to je ze 3 tyzdne nato sa sestra vydava a teda si neviem predstaviť ako sa budem tri tyzdne po opke zabavat na jej svadbe, v šatach ktoré mam nad prsia bez ramienok s tou "sexy pooperačnou podprdou" :-) s rezom pod pazou sediet s ruky pri tele :( neviete o niekom kto mal na začiatku maja termin a vymenil by si ho so mnou ?;( viem , ze sme vsetky baby nedockave a najradsej by sme sli hned o tyzden, ale velmi by mi to pomohlo :-( sestricka ma prehodila z 11.6 na 23.5 a žail viac posunut sa uz nedalo.

matilda1

ewelik

cauky moja drz sa na stehoch ja ok uz makam tak mammalo casu sem chodit ja idem v piatok ku Trskovi na kontrolu bude v pd jeden den ma bolel strasne jeden prsnik ale uz mi to preslo zatial sa citim dobre uvidim co povie.a ty ako moja?

olivka21

Palec,
Mala som vykojene jednotky. A nie,nerozsiruje ma to vobec.. ja mam dlhy trup,takze ako som uz pisala,une sa mi stratili...hihi

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk