Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Ahojte! ;) uz dlhsie vas citam a konecne som sa odhodlala napisat. Chca by som ist na konztaciu k dr. Hederovi. Mam pisat na kliniku ci priamo jemu. Vedeli by ste mi poradit? a isli by ste este behom mesiaca na operaciu, ci uz je teraz pred letom neskoro? Ja mam teda riadne vykojene, takze somnou bude mat robotu az az.;)

bimbi

Palec
Ja mam presne tie iste, su to trojky 75C.. Utcite to nemen!!!! Potom si na nas spomenies ze sme zi dobre poradili.. Ja mam 170 a 56kg, zaklad som mala vykojene jednotky.. Ja som tieto chcela ale mala som ist do vacsich!

Palec112

Olivka21
Coze s 515ml?trojky?tak ja uz tomu vobec nechápem :-)
A svoj základ si mala aky?a nerozsiruje ťa to?
Ja sa bojim sa ze budem gula a budú len prsia nie ja :-)

olivka21

Palec
ja mam taku istu vahu aj vysku ako ty,mam anatomy ES 515 ml,a mam trojky prsia. Na tebe sa to uplne strati! Taakze kludne chod do väcsich,budes lutovat ked si das male. Pod 410ml by som na tvojom mieste ani nesla.

Palec112

Rozalka
A ty si mala aky svoj základ?ja mam take lepšie jednotky asi:-) bojim sa nech mango celu nezvacsi..dala by som si aj 350 ml ale ta nie je z tej značky co mi vybral červeň..

Palec112

Matka 872
A ty máš aky svoj základ? A značku silikony máš aku?
Kurnik ked ja sa bojim ze budú len prsia a nie ja

queen

Palec
A to je aka projekcia? Ja budem mat tiez anatomicke s vysokym profilom, len inu znacku - projekcia minimalne 6 cm a meriam len 164 cm a vazim 47 kg. Urcite by som nesla pod to co navrhol doktor...

silia

Mirus6

máš pravdu :-) určite sa to nedá porovnať s tým, čo sme tam mali a vždy, keď si pozrieme fotky "pred" tak môžme byť len rady :D

M.i.r.u.s6

silia
tak vies moj dok dal co to slo vies moj zaklad akoze nic ale ja somm doteraz nosila len podprdy a nic v nich a tak teraz sa to zmeni ako neni to mozno ideal ale beriem to tak ze budem prirodzena:)) usmej sa chce to cas ked sa usadia vraj sa nejak zvyraznia ako nechapem ako ale baby tu pisali tak uvidime:))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk