Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

pajazh
tak ti teda gratulujem ku prsiam neboj tie bolesti budu len lepšie a lepšie prvá noc je najhoršia zajtra pojdeš domou a bude fajn

PajaZH

Sandritta

No povedali že po opke som dostala ma bolesť a že za chvíľku dostanem ďalšiu, no mám pocit ako keby mi fakt nič nedali :( dreny som nemala a už som v podprsenke napchata. Pijem čajík po troške a žužlem piškóty

Sandritta

PajaZH,

Gratulujem k prskam!
A to Ti nedali nic proti bolesti ci ako? Ja som si pytala furt daco a ratala som hodiny kedy uz mozem dalsiu davku. Neboj sa, len to vydrz, bude to kazdym dnom lepsie. Ja som tiez mala bolesti a myslela som ze tabletky mi ani nezaberaju len tak na 10%, ale tak pre istotu aj tak som si ich davala.
A mas aj bandaz? Uz ked Ti daju podrsenku tak Ti bude fajn a ked Ti daju dole dreny tak si uz vydychnes! A nespala som ani ja, prvu noc mozno 2 hodky aj to neviem ci tolko.

Drz sa ;)

PajaZH

Doka

No bolesti mám od kedy som na izbe a sestrička povedala že to bude bolieť stále :( tak neviem do kedy chce čakať akože

doka

MIMAH-ja som mala a mám rešpekt pred strachom,ale...opakovať narkozu,ten zásah tukom tiež nie je celkom bezbolestný...jedina výhoda oproti silikonom je vlastný materiál,takže nie je rizoko,že ho telo nepríjme :)...ale na druhej strane-ak chceš ozaj super výsledok,tak min.2x to musíš absolvovať a potom žiadné chudnutie :(

doka

PAJA-tak to bola rýchlovka :),máš bolesti ? Ak áno,nečakaj,ale pýtaj si,ale bo si vezmi ak máš so sebou...len nenechaj,aby sa bolesť stupňovala-potom to už bude horšie...

PajaZH

Doka a ALL

Už som po išla som prvá, o 17 : 000 som už bola na izbe a od vtedy len do mobilu tukam, nedá sa mi spať :( a najradšej by som domov vypadla a stále mám pocit ako keby mi ani tabletky od bolesti nedali :(

mimah

Doka

Dobre tak skusim ja este raz ist,ako sa hovori do tretice vsetko dobre a snad uz budem konecne spokojna :) Obdivujem ta aj vsetky baby ze ste sa odhodlali na silikony, u mna prevazuje strach.Citala som ze u mas aj termin, taknech ti to dobre dopadne a konecne budes spokojna aj ty :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk