Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Baby nemate niektora termin skor ako 13.4. U Dr. Cervena a chceli by ste vymenit.Dajte vediet,ja by som potrebovala skor ako mam a to je 13.4.

bimbi

Palec112
Ja som pred opkou nosila 75B ale push upky, normalna by bola 75A.. Pooperacnu som mala 75C, ale to nie je smerodatne, velkost pooperacnej nie vzdy koresponduje s vyslednou velkostou.. Obvod cez prsia pred som mala 84, to ti skor napovie, po opke 94 a odpuchli po roku na 90-91cm

matik8

Milatka4

Vytvorila som si nový mail bez mena: matik7788@gmail.com tak mi napis tam prosím ťa a dohodneme sa čo ďalej.. A potom mi napíš tu prosím ze si poslala mail..ďakujem