Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Lucia83

krásne ich máš, čoraz krajšie sa mi zdá :) a krásne podprsenočky nakúpené :)

babule

ktoré ste pár mesiacov a dlhšie po, aké máte jazvičky? hlavne tie z pod prsnej ryhy čo máte vkladané...ja som 3 a pol mesiaca po a sú stále také tmavé, kedy začnú svetlieť?

ivava

Baby ake ste dostali papiere k implantátom? ja som dostala len kartičku a papiere od doktora čo mi robil...to je všetko potrebujem ešte niečo???

strangeemily

Ahojte dievcence:)
prosim vas mozte mi prezradit kolko mozu byt „stare“ predoperacne vysetrenia????idem na opku k Cervenovi....dakujem:)

queen

Nela7
Ako na kom :-)
Ja budem mat anatomicke mentor... Tu tusim vyhravaju ES gule, ale niekedy mam problem to rozoznat :-)

Nela7

lilabmw

ja vie ja som tiez mala konzultacku s Csentesom, ty si bola tiez u nich na opke??...po akej dlhej dobe si zacala sportovat??hm, a v juli??v juni este nie!? :D

Nela7

lilabmw

ja vie ja som tiez mala konzultacku s Csentesom, ty si bola tiez u nich na opke??...po akej dlhej dobe si zacala sportovat??hm, a v juli??v juni este nie!? :D

Nela7

silia

no pekne, to ja asi budem tak isto nad tym maturovat, lebo tiez mam tera "mega push up kozy" :D ...preco si sa rozhodla dat radsej okruhle a nie anatomy??

queen

tomyum1

kks to je sila ... Ja tiež nemám doklady, tak som zvedavá ako pochodím a ako sa k tomu dotyčný pan primár postaví ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk