Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

matik8
ja mam spod paže a je to viac bolestive si myslím...aj ruky som mala uplne vyradene par dni...aj som mala po opke strpnute prsty ale mesiac na jednej ruke...ale zas som rada lebo mne by boli pod prsom vidiet tie rezy...a takto je to predsa len trocha schovane...neviem ono aj ked sa spotis nieje to príjemnéé...neviem...čo by som volila...mne doktor povedal pod pazuchou a bolo...aj som to chcelazmenit ale že ja ked nemam zaklad mam si dať spod pazuchy..tak som dala...

bibi13

Tak ja mam konzultaciu 26.3. A ked budem spokojna, tak snad zaciatok maja operacia.. zvladnem to co sa tyka tej podprdy?

matik8

Ivava, olivka21

Vážne už po troch? Ja som bola v tom že až po štyroch, tak supeeer , ďakujeem

A vy ste boli u Červeňa? Neviete ešte poradiť kde je lepšie mať rez? Mne povedal že ja si môžem vybrať, prv som chcela spod prsa ale silno uvažujem s pod paže

M.i.r.u.s6

silia
tak tak aj ked ja radsej fotky pred ani nemam:/ lebo aj som si cvkla ale ked som ich videla musela som ich vymazat:))

ivava

matik8
moja tri týždne po operácii u červena už môžeš nosit kosticovu podprdu cez deň...ja by som nemenila...

Matka872

Palec

vprvom rade treba tu prispievať na fórum, potom pošli foto svojich pŕs na e-mail galeria@zoznam.sk a pošlú ti inštrukcie...

olivka21

Matik8
tri tyzdne po opke uz mizes nosit kosticovu podprdu,tak s neboj,zvladnes,len moc neskáč pri tanci. Ja som bola tiez tri tyzdne po na oslave,tancovala som,v pohode,do rana bieleho ;)))

Matka872

Palec
No mentory mam mat,zaklad moj pozri v galerke.
Ked sa bojis velkosti tak ber co ti doki navrhol tych 370 a mas pokoj :-)