Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

gabbyy

hm, ta sprcha bude pre man iny kriz :-(...ja neviem do kelu, mne este aj v telefone ta baba co vybavuje tel. povedala "prineste si so sebou papuce, pyzamo na gombiky a dobru naladu"...neviem co teraz spravit, ci zhanat nieco na gombiky ci prist len tak...ja sa len bojim aby to zbytocne nekricalo, viem teraz je zima ese cca mesiac to uhram svetrikmi, mykynami atd. ale co potom april byva uz celkom teply...neprisvita ani neni vydlo obrysy??ja som si objednala ciernu...

gabbyy

Cicamica ja som letela Vcera a to som bola 12den po. Dokonca a detmi a ja som teda necitila ziadny Rozdiel. Viem ze sa moze letiet uz po 48hod ale vacsinou odporucaju po cca 2tyzdnoch ale to kvoli komplikaciam ktore mozu nastat po operacii

gabbyy

Nela nemusis sa bat tu podprdu nevidno a je este zima to schovas. Ja mam bielu a nosim normalne tricka a nevidno to. A nemusis iba na zapinanie v pohode si das tricko Ak ti niekto pomoze ja som si obliekla sveter Sama cez hlavu ked ma pustili s nemocnice :-D

Nela7

mravcadlo1

teplacky si beriem aj ja a mylynu na zips :D ...ja co som tu citala, tak ze im bola po narkoze strasna zima, ked tam budem len v podprde asi to vyhra nebude...pocuj ty si uz 3mesiace po, myslsi ze by si mohla ist plavat??...kurna normalne ma chytaju depky ze na leto budem nepojazdna :D

mravcadlo1

ked som išla domov tak som mala tepláky a mikinu ale sa mi zdá že tu baby spomínali že nemali pyžamá lebo aj tak budeš len ležať a spať

Nela7

mravcadlo1

tak ty si bola lepsie vybavena ked si mala aj obvazy na bruchu :D ...full servis :D ...a baby co boli len na kozy mali cosi ci tiez nic?...z nemocice si si obliekala normalne veci cez hlavu ci??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk