Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jahodka1584

Nela7,
ja som na teba myslela, že či si bola v pôvodnom termíne alebo nie, pretože som ťa tu nevidela...
A inak ťa chápem, že si sem nechodila, lebo po operácii to ani mne nerobilo dobre, pretože baby stále rozoberali veľkosti a ja som sa potom bála, či ich nebudem mať malé. Ale keď som si ich v piatok videla, tak som bola milo prekvapená, pre mňa sú úplne super.
Dnes som 12 deň po, a už je to pohodička. Včera som dokonca letela, a to sa tiež dalo zvládnuť. Pre mňa bol najhorší 3 deň, neviem prečo, ale potom sa to už fakt zlepšuje. Určite si na tie dva dni zariaď niekoho kto ti bude pomáhať, hlavne vstať z postele, inak všetko ostatné zvládneš aj sama. Ja v podstate ešte stále vstávam aspoň raz v noci, pretože z toho ležania na chrbte bolí chrbát, tak idem vždy na wecko, napijem sa a idem si znova ľahnúť...
Určite sa to dá všetko zvládnuť, nemusíš sa báť, ale začni sa tešiť na nové prsia...
Inak aké implantáty budeš mať?

Nela7

inak baby chcela som sa este spytat, ze ci vam bolo moc navonok vidno ze mate pooperacnu podprdru??nechcem aby si to moc ludia vsimli :D

Nela7

angie77

akurat som kukla fotky, mas ich peknucke, ja by som chcela tiez nieco take ako ty, take prirodzene...mam opku teraz v stredu mam mat 420ml nagor stredny profil, anatomy...som z toho strasny stresman :( ...ako si to zvladala po?ako dlho ta to bolelo?ako dlho si nemohla dvihat ruky a soferovat, atd.? kazdej sa pytam ako papagaj to iste ale fakt si to ani neviem predstavit, ze nic nemoct robit :D

angie77

Romi

aj ja som bola u doktora Očenáša, s prsíčkami som veľmi spokojná, spravil mi naozaj krásne,ale je prvda že je drahší, ja som šla k nemu lebo som nemohla dlho čakat u iného...tiež sú pre mňa financie dôležité takže ta chápem a tiež ten pocit viny je aj bol, že som rodine z niečoho ukrátila, aj ked ma manžel presviedčal, že za tie roky čo sa o nich starám si zaslúžim splnit svoj sen..ale stále to tam je, že čo všetko sa za to dalo kúpiť :)

bimbi

Queen
Ked ti to tak povedal homeopat, ze pred zakrokom tak jasne ze si to nasad, ja som sa riadila podla toho co mi tu kocky radili, nepoznala som to predtym, takze tak.. Ale citila som rozdiel ako som si ju nasadila, fakt funguje.. A kedy mas opku?

angie77

Nela7

ja má nagory 370ml a som úplne spokojná, za pár dní som 4 mesiace po opke a sú úplne mäkkúčké, ale pritom krásne držia tvar..ja som bola úplne plochá nemala som vela svojho základu, ale s týmito mám pocit akoby to všetko bolo moje tkanivo:)

Nela7

jahodka

ahoj, ty si bola nedavno na opke, sme si vtedy pisali ako sa citis atd. ...mne prelozili tu opku teraz na stredu, davno som tu nebola, chcela som sa len spytat ako sa teraz citis??ty si uz tusim viac ako tyzden po...uz je lepsie?ako si to vsetko zvladala??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk