Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Jahodka ty presne ako ja tiež som dnes 13 den po a letela som domov včera (uk). Trosku som sa Bala letu a stresu s 2 deťmi ale pohoda :-) kde zijes?

romi

lilabmw
ja som nevidela jeho pracu ,ale tu dozadu som citala ,ze baby o nom v pohode pisali.najprv som bola obj. u ocenasa,ale povedala som si ,ze pojdem na konzult. aj siskovi a rozhodnem sa.volakedy pracoval v NR a kamoske odsaval tuk z brucha a stehien a chvalila ho .
no ano aj na zaklade ceny sa rozhodujem,som na materskej a prerabame dom ,tak by ma potesilo,keby som nemusela z rodinneho rozpoctu brat viac.mam zmiesane pocity z toho .na jednej strane chcem krasne prsia na druhej strane este som vo faze vycitiek ci mam svoju rodinu obrat napriklad o dovolenku...neviem ci ma niektora chapete...ale to je jedno, proste som si povedala ,ze to budem brat tak ,ze :stastna matka je najlepsia matka :)).a co uz mozem byt stastna s tymito vykojenymi 4 roky prsami.
mavala som vzdy krasne trojky a teras ani neviem ake mam,lebo podprdu si vypchavam :D.ked ale sa mi bude viac pacit ocenasova praca a bude aj o 700eur draksi tak urcite na sebe setrit nebudem.
lilabmw a tebe sa jeho praca pacila?
aj poznas niekoho komu robil?
ja som sa na recepcii objednala ,tak som uz zvedava .mne sa hrozne pacia prsia od hederu ma ich aj v galerii ,zvazujem konzult. aj u neho.ale u neho sa dlksie caka a ja som to tiez chcela cim skor:). booooze ale som sa rozpisala :D

Nela7

silia

ahojky kukam ze si cerstvo po opke ako sa ti dari??kolky den si uz po??lepsi sa to??...ako to zvladas?pytam sa le preto lebo v stredu idem aj ja, a uplne mam z toho stresy :(

gabbyy

Anonym76- Erika ja si Myslim ze privelmi vymyslas, to ze Ty chces nagory a stredny profil neznamena ze to bude pre teba vhodne. Dr cerven vie co robi urcite si nechaj poradit. Ja som bola na poke pred skoro 2 tyzdnsmi , mam vysoky profil ale projekciu ma ako mentor stredny profil takze na to pozor. Tie ber co Ti da , mne chcel dat 450 a odmietla som kedže som chcela prirodzene trojky. Jasne nie je tam veľký rozdiel ale kľudne som do nich mohla ist.
Ewelka dakujem :-) dúfam že sa máš uz ok
Inak baby kedy ste začali po opke brat antikoncepciu?

Nela7

lilabmw

ahojky kasel uz je ok, dakujem za opytanie :-)...zbalena som ako tak, nemozem nikde kupit pyzamo na gombiky :/ ...dlho som tu nebola, lebo ma to tu dost stresovalo, ked sa mi presunula ta opka, musela som sa trosku od toho odreagovat...a ty ako??ako prska??

jahodka1584

Takze dnes som 12 den po. V piatok som bola na kontrole,v sobotu som letela spat a vsetko sa to dalo zvladnut. Prska posluchaju, este trosku pobolievaju, ale v norme. Dnes poslem foto...

queen

bimbi
ved arnica je prave na to, aby rana nekrvácala... Syn ked išiel na operáciu, dr. kázala arnicu užívať týžden pred a aspon týžden po ...
20.3. idem Mladekovi.