Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Queen
Ja som brala 3x5 granuliek, pod jazyk a aspon15min po tom nic nejest a nepit.. Ale je rozne riedenie, ja som mala CH5.. To druhe ani nepoznam.. Brala som aj wobenzin, ale ani som ho nedobrala cely, ma to otravovalo 3x7 tabliet :)

queen

bimbi
prosím ta ako si dávkovala tú arnicu ? Určite si to nasadím aj ja a ešte asi aj STAPHYSAGRIU, oba lieky bral aj syn ked bol operovany ... Dakujem

queen

bimbi
prosím ta ako si dávkovala tú arnicu ? Určite si to nasadím aj ja a ešte asi aj STAPHYSAGRIU, oba lieky bral aj syn ked bol operovany ... Dakujem

jaruska222

Ahoj Sillia.

ja som po operácii 11deň a stále to neni ešte úplne fajn ale naozaj každý deň je to lepšie. Hlavu som si prvý krát umyla asi tak na 4deń po operácii a to tak že som si kľakla do vane dala som sa do prdklonu a hlavu mi umyla dcéra. Sama to asi neskúšaj - hlavne ťa nepustia ruky.

matilda1

monita

ahoj ja som bola po jednom roku na sone prsnikov.bola som na rocnej kontrole u plastika a potom som sla na sono:)

matilda1

elissa

ahoj no ja som z okresu PD dem chodi doktor raz za mesiac takze na konzultacku necakas max ten mesiac a ked sa hned rozhodnes o mesiac ta zoperuje v BA neviem ako dlho sa caka ale nie dlho:)ja som spokojna velmi s doktorkom bola som unho dvakrat.sa chystas k nemu?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk