Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Erika (anonym)

diky :) jasne dam vediet...
Ja by som uz hlavne chcela mat vo vsetkom jasno, lebo takto len stale rozmyslam a rozmyslam :D

No tak to potom stiheš ešte aj mna vidiet ked budem po opke, ked ides na konzultačku v maji :)) pá

anonym_76

zoe23
dakujem Ti ,idem si popozerat foto...az v maji mam u neho konzultacku, tak zistujem pomalicky okolo toho informacie...drzim ti prsty,ozvi sa potom..erika

zoe23

Erika(anonym)

nie nie, ja som bola u Tršku a štvrtok idem k Mladekovi, k Červenovi vobec kvoli dlhej čakačke ale keby si mám vybrať, tak si vyberiem 100% Červena!
Skus si pozriet ivka1980 - ona ma 320 stredny profil ale pravdepodobne anatomy a Polytechy a ja chcem okruhle. A ty budes mat u Červena predpokladam Eurosilikony.
Alebo si kukni zonda - ona ma ES a stredny profil 300ml.
Alebo katka54 ma tiez stredny profil.

A kazda značka ma trošku odlišne rozmery pri rovnakych ml !
Potom ti ešte napišem čo ten Mladek navrhol :) sama som zvedava :D

A kedy to maš tu konzultačku?

stember

Ahojte
Skuste mi poradit...v aprili idem na op k dr.cervenovi.Navrhol mi 410 ml vysoky profil anatomy. Bude to dost??? Meriam 170 a vaha 52 kg a teraz mam slabe jednotky.Aj som taka utla hore.....

matilda1

elissa

no ja som mala prve anatomy 360 za tie som zaplatila cca 2800 pred rokom a pol prve mi hned povedal ze anatomy tak som vzala tie.ale poklesli mi trochu a vyplnene boli viac menej len v dolnej casti cize ked som mala podprdu tak super ale bez nic moc.teraz sa mi dali dat uz gulate tak som chcela tie su plnsie a peknejsie neboj sa toho niesu to ziadne umele gule aj tieto su prirodzene ved kukni v galerke a za tieto som dala 2560 teraz pred dvomi tyzdnami som bola.takze ja byt tebou keby sa mi dali dat gule hned dam si tie su take plnsie a pekne neboj oni sa pekne dotvaruju a ked sadnu budu pekne a neklesnu tak ako anatomy

anonym_76

zoe23
dakujem ti za odpoved.cakam na konzultaciu k červenovi,bojim sa aby mi nenatlacil velke implantaty, chcem aby to vyzeralo prirodzene...nechcem vysoky profil..dakujem za radu.a ty ides na opku k červenovi? erika

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk