Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

lilka

aj mna boli chrbat a citim ze tieto prska su tazsie zase o trochu takze to citim a sranda aj tie stare implose ked si vezmem do ruky su fakt tazke:)mna tiez zabija spanie na chrbte uz sa mi tak dobre spinkalo na brusku alebo aspon na bocik keby trosku sa dalo ale este ma nepusti a bojim sa v tomto som opatrna uz to musime len vydrzat.no dnes som vlastne akurat dva tyzdne po opke:)drz sa lilka a nebojky vsetko bude oki:)

Nattasa

Olivka21
Musela som si preobjednat kontrolu. Myslela som ze ma da na 21.3. Ale mala tam vala bab tak idem 22.3.
Skoda. Myslela som ze sa zoznamime.
Mne uz teda prsia makknu,comu som strasne rada. Len sa mi nedaju este stlacit k sebe. Ani to teda nasilu nedavam.
Ale vcera ma boleli prsia po dlhsom case zasa a dost, take pichanie, tahanie. Az som sa bala ci som tomu nic nespravila zlou podprsenkou. A ked som bez tak sa este bojim poriadne vystriet.
No som tu popisala.

jaruska222

Môžem vás poprosiť o radu ako sta sa vyrovnali s bolestami chrbta ked spíte. Ja som stále predtým spávala na bruchu a teraz ako už neberem lieky od bolesti je to čistý des. Tŕpnu mi prsty na rukách,niekedy mám problém sa nadýchnuť.Ráno sa zobúdzam ako kripeľ-stupnutá,prepotená do nitky. Máte niekto nejakú radu ako to zmierniť.Som po operácii 10deň a na boku to ešte nejde.

lilabmw

matilda

si zlata ja praveze tiez som taka na vsetkom hladam pozitiva vies ale pri prvych co som tam len sval mala mi to bolo fuk co sa stane lebo so vedela ze horsie to uz byt nemoze :-) ale teraz ich mam krasne a preto sa trochu obavam ci budu aj tieto a ze ci bude vsetko ok ale ako hovoris budem myslet pozitivne.Uvidim ako na mna doki zaposobi a kedy mi da opku lebo to je pre mna tiez dost podstatne nechcem cakat.Som rada ze mas vsetko ok a neboj aj budes kebyze boli komplikacie tak uz budu hned po opke alebo pocas si myslim :-) Tak ja pri prvej som uz po tyzdni tiez fungovala tak ja dufam ze pri tejto to bude tiez tak aj ked predsa väcsia naloz asi ten chrbat bude viac boliet.A inak bojim sa ze nebudem moc na boku spavat ja tam napoly na bruchu spim a boku ale skor na bruchu.Ale tak aj stymito v pohode spim na bruchu tak dufam ze to pojde aj s novymi.

lilabmw

angie

buduci tyzden mam konzultaciu tam sa 100% rozhodnem ale asi idem do toho uvidime kedy mi hodi opku dufam ze co najskor ja by som chcela ked tak co najskor.Teraz mam prachy takze nechcem to presuvat potom uz ma nemusis a budem banovat ze som nesla do toho.Ked nad tym stale rozmyslam a pacia sa mi velke tak sa stymito proste neuspokojim ja sa poznam a stale budem vymyslat.

matilda1

angie

dakujem moja ja som max spokojna mam ich naozaj krasne take plne teraz kedze mam tie gule :)

lilka

no mne vcera vyberali stehy takze este 15.3 idem ku Trskovi na kontrolu to bude po mesiaci zatial mam vsetko ok.ja som reopku zvladla lepsie ako prvu opku.uz po tyzdni som zacala fungovat pomaly v praci chrbat bolel a boli tym ze spim len na nom to hej.ale take ukrutne bolesti to neboli ja som bola v pohode ale vravim za seba.mam krasne tie moje bambulky lilka modlim sa aby sa mi nic nestalo ale vobec na to nechcem mysliet v tomto smere ja som dost pozitivne naladena.neboj hlavne nato nemysli stale si vrav ze je dobre co ides urobit ja som sa velmi tesila neboj sa dobre to dopadne moje.

lilabmw

matilda

moja ako sa citis uz?mala si po opke mensie bolesti teda po reopke ako pri prvej ?A co chrbat lebo mna pri prvej dost bolel.Stehy ti kedy budu vyberat?A mas ich krasne bud rada kebyze mam taku velkost ako ty tak uz nic neriesim len aby to dobre dopadlo sa bojim :-) a dufam ze ma neobjedna za mesiac alebo dva lebo to chcem mat cim skor za sebou lebo si to rozmyslim od strachu :-D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk