Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

ewelka

len nezačni stresovať, to preto lebo ste sa včera či kedy bavili o tých infekciách...však že na to myslíš? určite to to nebude, nemáš menzes alebo nejdeš dostať? aj mňa lavý prsník tiež viac bolel , tak neboj a oddychuj radšej

ewel007

Miruska

Nie toto je ine ako pri prvej,ten pravy je uplne o.k co sa tyka bolesti,inak aj po prvej opke som mala ten lavy stale taky bolavy a o pravom som ani nevedela..

Elissa

Matilda1

Ahoj, ak sa nemylim, ty si bola operovana u Dr.Trsku. Ako dlho si cakala na konzultaciu a naslednu opku? Kolko Ta to kompletne vyslo cenovo? Dakujem :))

M.i.r.u.s6

toryka
tak to si dobre dala ze si si nechala rezervu ked este nemas babo

tak tak po 3mes chce ozaj zacatat behavat tak snad to pojde

takto pred mes som bola na sale:))ale t zbehlo

queen

lila,
to ti iný mail napísal pán doktor ...
Keby na tú operáciu nemusím ísť, hadam by som si to aj rozmyslela :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk