Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jaruska222

Ahojte byby.
Som po operácii a zbieram informácie aby som vedela čo je normálne a čo nie. Som po operácii 10deň.Prsia mám stále opuchnuté,už je to menej bolestivé, ale chcem vedieť ako dlho bude trvať tento opuch a kedy už budú vyzerať normálne.Chcela som si pozrieť vaše fotky aby som si to trochu vedela porovnať ale neviem ako? Bolí ma šialene chrbát s toho keď v noci spím stále na tom istom mieste.Kedy ste začali spávať na boku.Ak budete mať chuť podeliť sa o skúsenosti budem Vám veľmi vďačná.

lilabmw

jaj baby ani som netusila ze zacnem mat strach prvy krat som prd vedela a nicoho som sa nebala tesila som sa ako male dieta ale s odstupom casu zacinam mat strach trosku z tej reopky hlavne preto ze co ked infekcia a budu musiet von :-( to by som asi psychicky nedala,no ostava mi potom asi len pevne verit Dr. a mojmu telu ze to nebude moj pripad.Buduci tyzden budem mat konzultacku a na 100% sa rozhodnem po konzultacke.Ale kopec bab na svete miliony boli na reopkach a hrdo ich nosia ja si myslim ze to roziko infekcie tu je vzdy aj pri prvych aj druhych.

Zuleko

Ewel
Ak by si mala niejaku infekciu uz by sa Ti to prejavilo,takze si myslim, ze mozes byt kludna.Keby si mala infe tak by si mala horucky, prsia by ta neprimerane boleli. To by si vedela, ze nie o nieje v poriadku.A co sa tyka neprijatia implosu , myslim , ze u teba to nehrozi ked si mala uz raz implose a vsetko bolo Ok;)

Zuleko

Lila
Treba si naozaj zvazit ci do toho chces ist. To, ze my sa ohaname tym, ze kopu playmate ma velke implose, ani z nas sme tie prsia nevideli nazivo, len na fotkach, ktore su upravovane. V skutocnosti tie prsia naozaj mozu vyzerat uplne inak.Ja som o vsetkych rizikach vedela a sla som do toho, mozno o par rokov si budem buchat hlavu u stenu no zatial som velmi spoko. Treba si uvedomit ze ten implos je fakt velky a taha ho to dole, nehovoriac o tom, ze ja som este nekojila, takze boh vie ake budu tie prsia potom.

ewel007

Matilda

Zlatko,pobolkavaju aj teba prska ale nie tak ako po prvej opke bolestivo,ale to citis? Neviem ci preto ze mam svoje dni,ale je to cerstve samozrejme,len som chcela vediet ako si ty na tom ? Citlivost mas si pisala,ja si ich zatial necitim,ale myslim ze to moze byt aj tou velkostou implosu..

Zuleko

Ak mi moja mozes pisnut co si k tomu,dakujem ;-)

Zuleko

Lila
Ano vravel mi to, ja som dokonca musela podpisat papier, na ktorom bolo, ze on operaciu neodporuca a nesuhlasi s nou, ze je robena vylucne lebo na tom trvam.

Ewel
Myslim si, ze tie infekcie sa ukazu kratko po opke. Ale nie som odbornik, takze s presnostou Ti to povedat neviem.

ewel007

lilka

tos i nevedela, ved aj Zuleko to tu písla, musíš vedieť do čoho ideš a či to chceš ozaj risknuť, ako ja aj Zuleko, či peggy, matilda..je to zlatko na tebe, ja som o tom vedela a išla som do toho..

Zuleko

ta infekcia do kedy je možne že sa po reopke ukaže?dokedy môžem čakať neake važnejšie riziko po reopke? viem že sa to hocikedy môže stať, dôvod, pre ktorý musia imploše žial von, ale kedy môžem byť taka kludnejšia?

M.i.r.u.s6

lilabmw
moja no teda ozaj aj ja by som si to asi viac zvazila lebo podla mna vedia co hovoria a su to uz roky co sa to robi a maju skusenosti aj od inych lekarov je to na tebe:)) drzim prsty aby si sa spravne rozhodla

M.i.r.u.s6

toryka
ako si to myslela ze po 2mes sa zvyraznili hmm??

teraz som nieco pofotila poslem nove

hlavne z bokov by mohli ist do stredu este dost su na bokoch jaj takze este mesiac cakat a snad uz pojdu k sebe
inak pekne mi maknu:))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk