Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Toryka
Ahoj.. Jazvicky okolo dvorcov mas uz krasne vyhojene, chystas sa ist aj na to tetovanie? To musi by brutal, to si neviem predstavit..

toryka

mirus

ja som ich mala po opke capatejsie, lebo boli z kazdej strany opuchnute. potom sa zacali zagulatovat a zvyraznovat ich tvar.
oni ti odpuchnu z bokov, ale medzera zostane rovnaka, aspon tak to bolo u mna. nemusi ta to ale vobec trapit lebo ju mas uplne ok. ty mas stredny profil?? a gulate?
ja som ich mala tvrdsie tiez asi len prvy mesiac, potom uz boli ako moje. niekedy mi vadi ze su az take prirodzene :)

leus

lilabmw
nevymyslaj, krasne mas prsia bud rada, ze nemas ziadne komplikacie , si pozri ake si mala origi pred Op a ake mas teraz, je to rozdiel a ozaj ti ich spravil pekne, skoda kazit taku pracu ...dodam este ,ze Dr.Magdo preferuje prirodzeny look pred megakozami

M.i.r.u.s6

silia
ahoj moja mysela som na teba no moja poviem ti mne pomahali vstavat ako chrbat nadvihnut a tak som uz nejak sama pomalinky sla ale ozaj to vstavanie brutal ale neboj kazdym dnom to bude lepsie:)))
ja som napr moc tabletky moja myslim na teba neboj zvladnes to

silia

ahojte baby!

no už som tretí deň po a masaker :( ja to veľmi zle prežívam, bolesti, vstávanie, ľahanie... ako dlho trvalo, kým ste normálne začali fungovať?

Zuleko

ty si dostala od Magdu tú kartičku či čo tu baby spomínali, že máš silikóny? lebo ja iba nejaké nálepky

silia

ahojte baby!

no už som tretí deň po a masaker :( ja to veľmi zle prežívam, bolesti, vstávanie, ľahanie... ako dlho trvalo, kým ste normálne začali fungovať?

Zuleko

ty si dostala od Magdu tú kartičku či čo tu baby spomínali, že máš silikóny? lebo ja iba nejaké nálepky

bimbi

Jaruska
Ahoj, na modriny je velmi dobry Lioton gel 10000, vmasirovat 2xdenne a pomaha aj na opuchy, ale do stehov si podprdu nedavaj dole az potom.. A vyborne je brat po opke homeopatikum Arnica Montana, je to na hojenie ran, mne to velmi pomohlo.. Na jazvy kaze kazdy lekar ine, niekt. silikonove naplaste, moj kazal nic! Len prelepovat cca 1-2mesiace kvoli tkaku na jazvu.. A mam ich ukazkove aj bez drahych silikonovych naplasti..ale kazdy ma na to svoj nazor, na kontrole sa popytaj..

M.i.r.u.s6

jaruska222
aj ja som dlho hovorila ze raz raz pojem a uz je to skoro mesiac:)) je to super pocit
moja ja som nemala modriny takze ti s tym neporadim a co uz rozmyslas ze das aj foto??mohla by si kuk ze ake ich mas:)

angie77

práve som dočítala Vašu včerajšiu komunikáciu na tému kámošky :))ja som ešte ani výstrih nemala kde ukázat, ale dnes je tak krásne, už cítiť jar a čochvíla nastane obdobie hlbokýýýýýých výstrihov a oťukávania kámošiek :))tak uvidíme :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk