Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Romanka25

Ahojte baby, chcem sa s vami poradiť. Rok už tak intenzívne premýšľam, že by som išla na zväčšenie pŕs. Kliník som si pozrela už množstvo, len neviem na čo sa zamerať pri výbere. Či na cenu, alebo na čo. Nechcem po zákroku banovať, že som si ich dala ak nebudú spravené tak ako si predstavujem.. :/

Veju13

Ale mam chripku baby. Takze aj tak by som teraz k nemu nemohla ist.Je to len tyzden do terminu kontroly, pochybujem, ze ma niekde vopcha. Pisala som mu aspon mail. Taka som bola stastna,ze som to tak dobre znasala a teraz toto.Lebo som bola uplne samostatna a bolest skoro ziadna.Ale ste velmi zlate,ze ma podporujete.Veru skoda... Ale daj vediet ako ti dopadla kontrola :)

zoe23

Veju13 mmmm žial, neviem, ja som taku bolest nemala ale keby to bolo horsie urcite by som volala Mladekovi a necakala do toho terminu... nezaoberaj sa tymi prsiami, ziadne videa s kontrakturami nepozeraj, lebo si to privolas, skus na nieco ine mysliet. Drzim palce :)

susi30

Ja mám 1.3. kontrolu škoda že sa minieme, skús mu zavolať, čo sa deje, či nemôžeš príst skôr na kontrolu, hlavne nepanikár a mysli pozitívne, neboj bude to dobre :)

Veju13

Susi,ale mna doteraz nic nebolelo.Normalny priebeh podla mna je, ze to boli cim dalej menej a nie viac.2.3. mam kontrolu ale asi sa zblaznim dovtedy. Uz som uplne paranoidna, pozeram videa o kapsularnej kontrakture a bojim sa, ze ked ju nemam teraz, tak ju dostanem neskor. Mal ju tu niekto?

susi30

Veju 13 - dik za odpoved, zatiaľ je všetko ok, každým dnom lepšie aj ked normálne ako keby som cítila že sa mi to ukladá. Pocity ktoré máš sú podľa mna normálne viac báb spomínalo takéto bolesti, predsa ešte nie si tak dlho po opke, poprípade ak to neprejde, tak chod za Mládekom

Veju13

Asi si to uz aj spominala Zoe, vypadlo mi to.Ved vidim,ze nema tu kto ani poradit.Ja som uz asi 1000 otazok polozila a boli mi zodpovedane asi 2.A tato nova bolest ma dost stve a obmedzuje.Sakra,ved mi nic nebolo.A este som teraz dostala poriadnu chripku,ked kaslem neskutocne to boli.

zoe23

Veju13 v lete to budu uz 3 roky od mojej operacie :) takze ja nie som čerstva ceckaňa ale rada vas tu čitam dievcata :) kedysi tu tolko prispevkov denne pribudalo a teraz je to uz slabota, skooda...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk