Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

ahojte baby!

no už som tretí deň po a masaker :( ja to veľmi zle prežívam, bolesti, vstávanie, ľahanie... ako dlho trvalo, kým ste normálne začali fungovať?

Zuleko

ty si dostala od Magdu tú kartičku či čo tu baby spomínali, že máš silikóny? lebo ja iba nejaké nálepky

silia

ahojte baby!

no už som tretí deň po a masaker :( ja to veľmi zle prežívam, bolesti, vstávanie, ľahanie... ako dlho trvalo, kým ste normálne začali fungovať?

Zuleko

ty si dostala od Magdu tú kartičku či čo tu baby spomínali, že máš silikóny? lebo ja iba nejaké nálepky

bimbi

Jaruska
Ahoj, na modriny je velmi dobry Lioton gel 10000, vmasirovat 2xdenne a pomaha aj na opuchy, ale do stehov si podprdu nedavaj dole az potom.. A vyborne je brat po opke homeopatikum Arnica Montana, je to na hojenie ran, mne to velmi pomohlo.. Na jazvy kaze kazdy lekar ine, niekt. silikonove naplaste, moj kazal nic! Len prelepovat cca 1-2mesiace kvoli tkaku na jazvu.. A mam ich ukazkove aj bez drahych silikonovych naplasti..ale kazdy ma na to svoj nazor, na kontrole sa popytaj..

M.i.r.u.s6

jaruska222
aj ja som dlho hovorila ze raz raz pojem a uz je to skoro mesiac:)) je to super pocit
moja ja som nemala modriny takze ti s tym neporadim a co uz rozmyslas ze das aj foto??mohla by si kuk ze ake ich mas:)

angie77

práve som dočítala Vašu včerajšiu komunikáciu na tému kámošky :))ja som ešte ani výstrih nemala kde ukázat, ale dnes je tak krásne, už cítiť jar a čochvíla nastane obdobie hlbokýýýýýých výstrihov a oťukávania kámošiek :))tak uvidíme :)

jaruska222

M.i.r.u.s 6
Som spokojná pretože som sa na to dlho odhodlávala ale neľutujem.Akurát asi tak prvý deň-mala som pocit ako by ma prešiel buldozer.Všetci vraveli,že to bude bolieť ale som si to ani nevedela predstaviť. A to som teda bojovník. Prsia mám opuchnuté,keď som si ich prvý raz vydela ostala som šoknutá - boli fakt veľké,bradavky som mala zdurené.Ale chvala bohu vidím už rozdiel.Mám anatomivké 330ml s rezom pod prsníkom.Mali ste aj vy modriny-po bokoch mám riadne mapy.Dávali ste si niečo na opuch a modriny?

angie77

babule

ach jaj dnes si prvý krát neželám väčšie prsia, prišli mi plávočky Victorias secret a sú mi malé :( tak som sa na ne tešila, bola som si istá že vršok velkost M mi sadne, skôr som si myslela že mi bude skôr velký ako malý:( a sú takéé krááááááásne :(

M.i.r.u.s6

jaruska222
nemam take skusenosti ako niektore ine baby ale co viem ti poviem:)
ta ta bolest chrbta mi hovor asi5noci som musela vsat a poprechadzat sa aby som nejak mohla lezat dalej to prejde:))
zajtra mam mesiac po a este nespim na boku az o 6tyz po mam kontrolu tak potom sa spytam uz som si nejak zvykla
a opuch postupne dnes ked som sa fotila tak vidiet rozdiel ako odpuchli ale vraj do2-3mes

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk