Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

rozalka

dakujem pekne som spokojna velmi :)

ewelik

dakujem moja no tesim sa z nich som spokojna este ked sa dotvaruju trochen budu super uz nebudem vymyslat az za par rokov...aj ja som rada ze sa ti tvoje pacia vidis kady den sa menia do krasy tak vidis doktorko dobre urobil:)

bimbi

Dobre rano babulky
Ja mam dnes velky den, 1.vyrocie s mojimi novymi prskami!!! Strasne to uletelo, nechce sa mi verit.. Mala by som pomaly toto forum pomenej navstevovat, muz mi hovori ze mi z toho sibe, ale mne to neda, to je uz diagnoza :) mam vas tu rada!
Pekny dnik!

gabbyy

Ale Ewelka snad je Vsetko ok doki vravel ze sa treba ukazat Az ked vyskoci teplota nad 38 Ak Jeden prsnik Rastie alebo ked je tam paliva bolest . Inak neviem Mali by Sme asi dostat instrukcie co je normalne a co Nie ja vkuse otravujem doktora :-)

gabbyy

Ewelka Ano bola som dnes , Len nedavno Sme Prisli z bb tak slm este nefotila. Len neviem ci mam este fotku pred :-) doki povedal ze Vsetko ok ale tiez ma nejak bolia a cele telo ma svrbi, IDE ma z Toho porazit.. Tiez sa Bojim infekcie a hlavne ked budem mimo sr, po zajtra uz Odlietame :-(

nikpik

prave som si docitala vase zazitky z reakcie okolia na vase "nove oci"... je to huste :) pravdu povedane, som si aj myslela, ze to bude takto nejako... ale ze sa da s novymi kozami prist o kamaratky by ma ani nenapadlo. ved uvidime, co ma caka ;)

ewel007

Gabbyy

Zlatko ty si bola tiez dnes na stehy ako matilda? Citam ako sa mas,mna akosi pobolievaju a hneva ma ta citlivost,dnes som ich zase kuk,zase su ine,krajsie,tesim sa ze to doki takto zvolil fakt moc ;-)
A fotoooo?:-)

gabbyy

Syner ja mam okruhle a platila som komplet 2460. Ja so
10 dni po opke a uz ok ale tiez ma este taha lava strana, ruku nad hlavu nedvihnem. Ale Inak ok najhorsie su prve 2 dni Potom uz pohoda :-) do prace tak po 2-3 tyzdnoch Zalezi co robis

Liliana65

angie77

ahoj, počuj čakala som, že by M-kové plavky boli dobré na tvoju veľkosť aj ja by som si objednala tie, tak dobre vedieť a sú ti moc malé? lebo L mi už príde dosť veľké číslo :D

LadyMoni

MAJKA1910:
mojaa k Čeveňovi idem :)
asi si dám 350.. aby som bola spokojná.. ale stále neviem. no poraziť ma ide.. aaa ešte nemám objednané .. hned po konzultačke si objednám. Som volala aj do Siklienky, či to nebude neskoro 15 dní pred, lebo doky ma dovolenku a ona že v pohoddee, že určite mi do opky prídu.. uvidím, už to chcem mať za sebou, objednané a čakať na opku.. predoperačné si idem robiť za týžden, a ty máš plnené soft, alebo natural kohezívnym gelom? Lebo ja chcem tiež makké.. Kolko si už po?