Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Ewelka Nie necvakla viacmenej Ani Nedavam podprdu dolu iba som si ich rychlo obzrela. Ale zajtra idem na stehy tak cvaknem

gabbyy

Baby ake podprdy nosite prevazne teraz po opke ? Tu kosticovu Ktoru si mam kupit ma byt obycajna tenka nevystuzena? Dnes som si naoko skusala a Sadne mi 75D tak uz snad neodpuchnu :-)

ewel007

Mne tiez znama dnes pisla ze mala mat opku u Cervena az na august a volali jej a ide za tyzden :-) casto kocky vypadavaju tak si myslim ze je to aj o stasti :-)

olivka21

Bimbi
ja som bola vo zvolene.. velka spooojjost,stala mi ta cesta za to. Mala som ist do pezinka,ale uz tam neoperuje.

bimbi

Syner
Ja som bola na konzultacke v juni, na druhej vo februari a opka bola 1.3. Ale to sa tiez uvolnilo a pichli ma tam, mala som ist 20.4 do Pezinka, ale uvolnilo sa v BB tak som povedala ze mi za to ta cesta stoji.. Hoci som z Ba a mala som to o 200km dalej.. Cela opka ma vysla 2751€ vratane pooperacnej podprdy a 1 noc hospitalizacie, implantaty mam anatomy tie vysli 1020 €, ale gulate su lacnejsie este.. Mam Eurosilikony.. Doki je velmi charizmaticky clovek a super odbornik, vyborne si si vybrala.. Ked budes na kozultacke, oputaj sa kde by si mala sancu ist najskor na opku, ci do Zv al. do Popradu..
Olivka
ty si bola vo Zv, ci?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk