Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

ja sa neviem rozhodnut stale ci ist do toho teraz alebo pockat ale viem ze ked teraz nepojdem potom zase budem lutovat si myslim a aj tak to budem chciet ,ked nad tym stale premyslam nemyslite?ja sa uz v sebe kua nevyznam :-)

M.i.r.u.s6

toryka
tak dobre si si tipla:)

ano am 2deti ja so si tak nedbehla:)

to fakt 4mes po a este stale ci nem uplne fit,?fuuuto som necakala ale tak snad uz coskoro to bude tip top:))
a ty mas deti?

toryka

mirus

myslela som si, lebo sa podobaju na moje :)
a ty uz mas deti?
mam sa celkom dobre, nedavno som prisla z roboty a chystam sa za chvilocku do fitka.
hneva ma ze nemozem este cvicit na 100%, stale ma prsia pobolievaju ked cvicim vrchnu cast, neviem kedy konecne budem uplne ok :/

ewel007

matilda

tak zlatko som rada že to maš za sebou a nezabudni šup šup foto :) určite si spokojna :)
ja ich mam tiež teple take normalne ale akosi ma pobolieva ten lavy..a ta necitlivosť teda, ja dufam že to bude všetko v poriadku..
ta infekcia nam ešte hrozí či už nie?

matilda1

ewelik

ahoj moja no dnes ma celu uz odlepili a vybrali stehy fuj neprijemneeeee to bolo zastriekali nejakym sajrajtom a stipalo to jak das ale vydrzala som to:)no tej infekcie som sa najviac bala ved aj mna trska odhovaral ze co vymyslam ked nemam komplikacie ze pri reopke to hrozi viac a tak a tak ved si si to tiez vypocula...
jasne ze som sa bala aj bojim ze co by sa este mohlo stat ja si prska citim pekne trosku sem tam pobolievaju hlavne ked vstavam alebo sa chcem trosku natiahnut ale ked som v klude tak necitim ziadnu bolest aj ich mam teplucke aj tak zatial v pohode.

M.i.r.u.s6

toryka
ano na bokoch su riadne opchune a presne teraz ten tvar taky divoky:)) jej si mila tak su kuk galeriu tak take ich mam:)
ano stredny profil a guate

inak ako sa mas dnes??

toryka

bimbi

ahoj :) v maji to uz budu dva roky od operacie. tebe sa zdaju byt pekne?? nevadili by ti taketo jazvy kebyze sa das na tu modelaciu?? ja som rozhodnuta si ich dat este raz vyrezat, aj ked sa mi do toho uz moc nechce ist :(

bimbi

Toryka
Ahoj.. Jazvicky okolo dvorcov mas uz krasne vyhojene, chystas sa ist aj na to tetovanie? To musi by brutal, to si neviem predstavit..

toryka

mirus

ja som ich mala po opke capatejsie, lebo boli z kazdej strany opuchnute. potom sa zacali zagulatovat a zvyraznovat ich tvar.
oni ti odpuchnu z bokov, ale medzera zostane rovnaka, aspon tak to bolo u mna. nemusi ta to ale vobec trapit lebo ju mas uplne ok. ty mas stredny profil?? a gulate?
ja som ich mala tvrdsie tiez asi len prvy mesiac, potom uz boli ako moje. niekedy mi vadi ze su az take prirodzene :)

leus

lilabmw
nevymyslaj, krasne mas prsia bud rada, ze nemas ziadne komplikacie , si pozri ake si mala origi pred Op a ake mas teraz, je to rozdiel a ozaj ti ich spravil pekne, skoda kazit taku pracu ...dodam este ,ze Dr.Magdo preferuje prirodzeny look pred megakozami