Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

toryka
jaj moja vies ja som proste si dala vsetko ako c mi navrhol doki toto mam asi viac nedalo takze som spokojna:))
myslela si tym ze ked si schudla aj prsia sli dole??? ci myslela si to ze ked vsetko sa usadilo tak tym sa zmensili??
moja a kedy si uz ich mala usadene a nezmenili sa?
mam ja otazok na teba:))

bimbi

Ewel
to je push upka, z NY tam su take mensie tie podprdy.. Ja zatial reopku neplanujem, len polemizujem a pohravam sa s tou myslienkou, mne len vadi ze tie dvorce by sa pytali vyssie aby boli dokonale, proste mal byt vacsi implos aby to bolo vypnutejsie.. No co uz sama si zato mozem..ake v podprde ked su, tak su enonuno :)

kvet11

ewel

ako som sa zasmiala na tom lidli :))))) teraz to dobre vždy sleduje :))

Baby zavistlivci sú a aj budú....
Mne je také smiešne keď viem že už sa to rozkvakalo u nás po dedine a tie výrazy a pohľady ako sa na mňa pozerajú a hlavne na prsia a tie nepriame komentare k tomu no je mi to proste smiešne :))) a počkajte v lete keď ich vytasíme to bude ešte len reči....
Ale ja si vždy poviem je mi jedno čo hovoria ja som si sama na ne zarobila oni mi na to nedali mam ich v paži :)))

A ma napadlo po opke som nechodila do práce viac ako mesiac a suseda mi videla doma stále auto tak sa vypytovala kamoškinej mamy že či som tehotná keď nerobím :))))) tak že so mna aj tehotnú už spravili :))))

ewel007

Bimbi

Ty co chces moja reopku? Sak ich mas brutalne a Dckova podprda ti je mala,foto neklamu :-)) ja som nosila C preto som do toho znovu isla.

ewel007

Ja som aspon zistila ake su to debilky :-)) a take kamaratky nepotrebujem,lebo skutocna kamaratla ta podpori a kedze byvam momentalne na dedine si viete ceckane moje predstavit asi ze co a kedsi vsimnu ze su este vacsie tak mi asi ani mleko :-)))) do kavy nepredaju v obchode..
Ale nie,jednoducho keby nedostanem opky ako darcek,asi uz posledny ;-) tak si zoberiem asi aj uver,lebo tie komplexy pred boli fakt na ho..o! A clovek aspon zisti koho ma v okoli..

Zuleko

Baby s tymi kamoskami a zenami mate uplnu pravdu.Ked idete na prve silkace tak je ti este Ok, pockajte ako sa na Vas budu pozerat ked pojdete na druhe;))) Ja osobne si velmi uzivam ten pocit, ked vidim ako zavistlivo pozeraju cudzie zeny!A este naschval okolo nich prejdem, nech ich rozpuci od zavisti;)))A potom len si vychtnavam ako si suskaju a ukazuju na mna.Dokonca uz aj mailuju mojim znamym, ze aka ma je skoda, takto sa nicit;)))))

Zuleko

Baby s tymi kamoskami a zenami mate uplnu pravdu.Ked idete na prve silkace tak je ti este Ok, pockajte ako sa na Vas budu pozerat ked pojdete na druhe;))) Ja osobne si velmi uzivam ten pocit, ked vidim ako zavistlivo pozeraju cudzie zeny!A este naschval okolo nich prejdem, nech ich rozpuci od zavisti;)))A potom len si vychtnavam ako si suskaju a ukazuju na mna.Dokonca uz aj mailuju mojim znamym, ze aka ma je skoda, takto sa nicit;)))))

olivka21

Lila,ewel,matka
u mna je to jednoduchsie o to,ze z 12 kamaratok ma uz 10 silikony,takze my si nejak nezavidime :)))) a tie poledne dve si setria na kozy,takze cela babska parzia sme uz umelá,hahahaha.... ked nahodou pojdeme na disku,asi len chlapi budu v podniku.....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.