Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Matilda

Zlatko,pobolkavaju aj teba prska ale nie tak ako po prvej opke bolestivo,ale to citis? Neviem ci preto ze mam svoje dni,ale je to cerstve samozrejme,len som chcela vediet ako si ty na tom ? Citlivost mas si pisala,ja si ich zatial necitim,ale myslim ze to moze byt aj tou velkostou implosu..

Zuleko

Ak mi moja mozes pisnut co si k tomu,dakujem ;-)

Zuleko

Lila
Ano vravel mi to, ja som dokonca musela podpisat papier, na ktorom bolo, ze on operaciu neodporuca a nesuhlasi s nou, ze je robena vylucne lebo na tom trvam.

Ewel
Myslim si, ze tie infekcie sa ukazu kratko po opke. Ale nie som odbornik, takze s presnostou Ti to povedat neviem.

ewel007

lilka

tos i nevedela, ved aj Zuleko to tu písla, musíš vedieť do čoho ideš a či to chceš ozaj risknuť, ako ja aj Zuleko, či peggy, matilda..je to zlatko na tebe, ja som o tom vedela a išla som do toho..

Zuleko

ta infekcia do kedy je možne že sa po reopke ukaže?dokedy môžem čakať neake važnejšie riziko po reopke? viem že sa to hocikedy môže stať, dôvod, pre ktorý musia imploše žial von, ale kedy môžem byť taka kludnejšia?

M.i.r.u.s6

lilabmw
moja no teda ozaj aj ja by som si to asi viac zvazila lebo podla mna vedia co hovoria a su to uz roky co sa to robi a maju skusenosti aj od inych lekarov je to na tebe:)) drzim prsty aby si sa spravne rozhodla

M.i.r.u.s6

toryka
ako si to myslela ze po 2mes sa zvyraznili hmm??

teraz som nieco pofotila poslem nove

hlavne z bokov by mohli ist do stredu este dost su na bokoch jaj takze este mesiac cakat a snad uz pojdu k sebe
inak pekne mi maknu:))

lilabmw

Zuleko

pisala som Magdovi a kukaj co mi odpisal hovoril ti taketo nieco? :-) normalne sa bojim po tomto jeho emaily :-/

Dobry den

Cena za operaciu u nas je cca 2300 Eur so vsetkym, zavisi od typu implantatov.

Pokial ide o vymenu za vacsiu velkost: velmi dorazne to nedoporucujem.
Silikonovy look , ktory popisujete, bude trvat maximalne niekolko rokov, potom nastupia zmeny na prsnikoch ( povadnutie, ochabnutie ), ktore su velmi tazko riesitelne do esteticky vyhovujuceho tvaru. Vsetky modelky, ktore vidite s Vami popisovanym silikon lookom su tesne po operacii. Dalej reoperacie ma vyrazne vyssie riziko infekcie, ktore musite akceptovat. Pri infekcii je nutne implantat vybrat a porsnik ponechat bez neho.
Vsetci znami chirurgovia vo svete ( Botti, Nahai, Pitangui ) , z ktorych kazdy vykonal viac ako 1000 augmentacii, nedoporucuju a nerobia vacsie augmentacie ako s 300 - 350 ml implantatmi.

Ak si toto plne uvedomujete a potrebujete mat teraz vyraz, ktory Vam prinesu implantaty s vysokym profilom a zaroven akceptujete, ze po mozno velmi kratkom case sa Vam vase prsia nebudu pacit a neexistuje cesta spat, je mozne pristupit k operacii.

Robime so vsetkymi znackami, ktore su na trhu ( Nagor, Eurosilicone, Mentor, Polytech, Natrele - McGhan ), pripadne vieme objednat hocijake ine.
V pripade zaujmu nas nevahajte kontaktovat na uvedenych cislach a dohodnut si termin osobnej konzultacie

toryka

mirus

tak ta aspon nema co trapit ked si si dala maximum :)
zmensili sa hlavne cca do 2 mesiacov od operacie lebo odpuchaju a potom sa ti budu uz len tvarovat, zvyraznia sa ti.
ale mne sa trosku zmensili aj ako som schudla :/ ja mam pocit ze sa este stale menia, tak ti neviem povedat kedy budes mat uz finalny tvar. baby tu pisali ze do 6 mesiacov a ja som teraz 4 mesiace po opke, tak uvidime.
kludne sa pytaj, rada ti odpisem :)

M.i.r.u.s6

syner
moja ja sa nejak nenahlim lebo viem ze ked nastupim tak nebudem mat volno ajajaj tak kym ma muz nevola tak sa tam nejak nenahlim:))
ale ako doma fungujem len ozaj lava strana dost dlho kym sa zotavila ja som bola vv PO kedze som z okolia u dr Valdman ako 2tyz po konzul operacia aj cena dobra 1875 gulate ako plus predoperacne nejakych 40 takze ja mam tak zajtra mesiac to je

syner

bimbi

3deň po opke OK? tak ty si frajerka poriadna...ja, že aj týžden mrtva v perinách budem...

inak na jazvyčky používate dáky špecialny krém? alebo dáke lieky na lepšie hojenie?

bimbi

Syner
Skus tam cinknut, ze ked z konzulracky niekto vypadne, ci by sa ti neozvali, ze sa vies prisposobit, cim skor mas konz., tym skor budes riesit termin opky..