Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

syner

Olivka21

ďakujem za odpoveď.515? No pravdu povediac ja sa na také veľké ani necítim.Ja mam proste malé a pevné ehm no prsia by som ani nepovedala skôr prsíčka aj to mini :D Ako dlho si čakala na samostatnú operáciu po konzultácii?

Ja som veľmi zvedavá, takže už teraz sa ospravedlňujem,za moje mnohé otázky. Budem tu chodiť čo najčastejšie.Chcem vedieť čo najviac.Nech mám prehlad čomu sa vyvarovať naopak na čo sa tešiť.

olivka21

Syner
Ja som tiez spokojna pacientka od cervena. V podstate sa nicoho bat nemusis,ides do najlepsich ruk,personal je uzasny,absolutne z teba opadne stres. Pocuvaj jeho rady a daj si co najvacsiu velkost,aku ti pohukne.si dost vasoka,na tebe sa to strati ako na mne. Ja mam171cm,515ml implanaty,ale mam ledva trojky prsia...naozaj ,ver mi...

syner

bimbi

Ďakujem ti za tvoju odpoveď.(jedinu)
Ja som dúfala, že operácia bude skor ako dva mesiace po konzultacii (teda začiatkom jesene) No neva. Dako to vydržím. Ty si pacientka Červeň? Kolka ťa stála opka a ako dlho si na ňu čakala po konzultácii?

all

Poprosím aj vas milé spokojne pacientky. Dáke rady a info o operácii.So zvedavá velmi prevelmi. Mám 173cm/56kg, široké plecia, žiadne kozy :/ niekto s podobnou deformovanou postavou?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk