Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LadyMoni

Majka1910: už na 3tiu konzultáciu idem :D hrozne som nerozhodná, ale už som si istá, že mu poviem, že max 350.. kebyze sa s ním dohodnem na 335 tak som uuuplne spokojná. A operáciu mám už za chvílu 19.3. Aj stresovať začínam :D A už ti aj prská zmäkli? hlavne zospodu myslím, lebo jedna moja známa ich má dosť tvrdé odspodu.

tomasova

ewelinka
a uz sa ti teda pacia alebo si na ne zvykas???asi si mala inu predstavu ale mas ich krasne aj taketo,fakt...co hovori na ne priatel??

tomasova

matka
ale riesim to tu len vsetko su tu nove baby a zacala som pracovat tak uz ten cas nejako nemam....a je pravda ze ked uz budes mat prsia hotove tak to tu uz tak riesit nebudes,,,,ja mam citlivost uplne ako pred,citim vsetko aj bradavky sa mi tak isto postavia ako pred...na zaciatku ta citlivost bola az bolestiva ale uz teraz ako pred..

Matka872

Tomasova

No ahoj moja.Sa Ta clovek nevie dockat tu.Som myslela ze ked mas uz prska tak to neriesis tu :-) inak ako sa mas ?ciciky posluchaju? No to je pravda,ked to tu citam co sa vsetko riesi tak zmenim na 475 ml.taka zlata stredna cesta.Nechcem zas nejake bomby.Ewell tu pisala ze si necitila tie prve prsia od bradavky dolu.Ty to mas tiez?
Pekny vecer,nech sa dari.

kosta123

Inak holky čo chodíte do fitka!!
Za koľko týždňov ste začali cvičiť?
Ja chodím tak 4x do týždňa.Už som schudla 18kg od pôrodu,takže chcem v cvičení pokračovať aj po OPKE.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk