Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

skoricka
Idem na konzultáciu na další týždeň 7.3 Ozaj baby aj ste si niekto doniesli foto? že takéto nejaké chcete?? či to sa nehodí ?

lilabmw

misaa ocenas jednoynacne cabana nepozname nikto ten je novy v mediklinik mna tam operoal Ocenas predtym ked tam robil.Tazko povedat ako robi Caban.Ake mas mat implose anatomy ci okruhle a ce nu aku?

misaaa

Ahojte dievcata

Ewelka, krasne prsiska mas, spokojna mozes byt!

Ja som dnes mala konzultaciu s Dr. Csendesom z Mediklinik.

velmi sympaticky clovek, v podstate mi povedal podobny rezult ako Ocenas z BB.
Aj znacka aj tvar aj velkost a aj cena rovnaka +-

Tak babo rad, musim sa rozhodnut Ocenas versus Caban

O Dr. Ocenasovi tu vela pisete, tiez mi je velmi sympaticky, Dr. Cabana nikto nespomina....

Lucia83

Skoricka
Ty kokso ty si takato sportacka , hmmm aj ja chcem len sa mi dako nedari... Lenivec som hnusny :-( . Inak som nas objednavala s tomaskou a uz mali volne v avelane na kontrolu az na april 4 tusim ideme mohla by si ist aj ty s nami. Hmmm?? Uz ta chcem okukat, ty cajocka vysportovana.

Ewel
Lasko fakt si este v sebe mala ucinok narkozy ked sa ti zdali male. Sak ich mas brutalne, velke a krasne fakt doktorko ti spravil naaaaadherne kozyska. Krasa nemam slov!

Inak dievcata neviem ktore ste tu preberali koheziu ja mam 3 a teda nemam ich tvrde a hlavne to vlnenie nezavisi od toho , lebo ja v predklone ho mam tiez ale nie extra velke. To je podla mna normalne ked sa predklonime tak sa nam to zvlni. Ci?

Myshka001

mravcadlo1

www.siklienka.sk

keď pôjdeš dolu po stránke, tak sú tam také 2 pdf-kové odkazy, tam klikni na to "brožúrka" a všetko sa tam dočítaš :)

Elissa

Ahojte baby,
ako vas tu tak citam, tak ani neviem casto o com hovorite - napr. projekcia. Sice som bola na konzultacii, ale doktor mi pri prvom stretnuti o takychto parametroch nic nevravel. Na co by som sa mala sustredit pri vybere implosov? Mne co navrhol doktor je pre mna svate, akurat sa mam rozhodnut medzi volbami dvoch velkosti. Ci tieto blizsie parametre sa vyberaju az tesne pri objednavke implosu? Ja som z toho uplne mimo, uz nech to mam za sebou. Lebo tolko mam myslienok, az spat nemozem :-) Chcem sa na svoju druhu konzultaciu lepsie vyzbrojit otazkami :-)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk