Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

Henulka33
Nestudovala som si pred operaciou nic a lekar mi odporucil pod zlazu ,velkost som chcela 340 a prehovoril ma na vacsie (375),neriesila som nic...keby som bola na tomto fore skor tak si dam pod sval.citala som ze aj starsim zenam sa dava pod zlazu a ja mam cochvila 44 rokov. Citat okolo prs som zaclaa az tyzden po operacii ci je ok vsetko co citim ,dlho som bola doma nepracovala som pretoze ma prsia boleli ,pichali ,ruky som nemohla zdvihnut.zajtra bude rok od operacie a uz su ako moje.zacala som aj cvicit no po cvikoch na prsia ma trosku pobolievaju,myslim ze to je ok

Miska_06

Ahojte. Termín v marci mi nevyšiel pre zlé výsledky z krvi, ale už mám úspešne po :) Operovali ma teraz v pondelok (19.5.). A videla som kúsok výsledku a som nadmieru spokojná. Snáď nadšenie zostane aj po kontrole. Dávali mi nakoniec 450 ml okrúhle Polytech, vysoký profil, pod sval, so súčasnou mastopexiou. Rez bradavkou. Doktor Trška - BA. Tak o 10 dní už hodím aj fotečky. Hojenie zatiaľ super, Flector som užívala iba 2 dni, potom už nič. Všetky sa držte :)

henulka33

ivetka58

môžem sa opýtať, prečo si si dala pod žlazu? uvažovala som aj ja o tej možnosti, ale doktor mi povedal že je oveľa dlhšia doba rekonvalescencie, je to tak? ja som taký typ že športujem a cvičím a preto som chcela pod žľazu, tak to robia vraj aj fitneskám...ale doktor mi odporúčal pod sval s tým že budem musieť vynechávať cvičenie na prsia, tak som sa nakoniec na to dala. Si spokojná?

ivetka58

Assaabloy
Chodim tu vzdy ked mam cas aspon precitam co sa nove pise.mrzi ma ze prska nie su podla tvojich predstav.pisala si s lekarom o tom.?ja mam pod zlazu a tak ich hodne citim ,mozno je to aj tym ze som schudla a aj padli dole,foto tu mam.Nevadi mi to zatial no po par rokoch asi pojdu este nizsie a asi aj budu okraje viditelne zvlnene pokial nepriberiem,pocitam s vymenou prajem pekny vikend

anna.m

aj si im napisala potom este mail ohladom tej sumy ale to mi uz neodpisali. na stranke nemaju cennik. ale ratam tak 1500eur na op. ja by som chcela dat tak 2200-2300€ max za nove prsia.

nataša548

Vieš čo,nepamatám si cenu za opku,nemám tu papiere ale hádam Ti napíšu.A prečo len za opku chceš vedieť?Daj si dole 25% a budeš vedieť kolko Ta to približne vyjde.

anna.m

Natasa548
pisala som mail na kliniku ci nebudu mat v lete zlavu. a budu mat v auguste 25% z ceny operacie. Kolko bolo prosim ta z tej sumy2710€ cena za operaciu?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk