Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Syner
Ja som bola na konzultacke v juni, na druhej vo februari a opka bola 1.3. Ale to sa tiez uvolnilo a pichli ma tam, mala som ist 20.4 do Pezinka, ale uvolnilo sa v BB tak som povedala ze mi za to ta cesta stoji.. Hoci som z Ba a mala som to o 200km dalej.. Cela opka ma vysla 2751€ vratane pooperacnej podprdy a 1 noc hospitalizacie, implantaty mam anatomy tie vysli 1020 €, ale gulate su lacnejsie este.. Mam Eurosilikony.. Doki je velmi charizmaticky clovek a super odbornik, vyborne si si vybrala.. Ked budes na kozultacke, oputaj sa kde by si mala sancu ist najskor na opku, ci do Zv al. do Popradu..
Olivka
ty si bola vo Zv, ci?

toryka

mirus

mohla som mat aj viac ml, ale vobec som nad tym neuvazovala, lebo uz aj 350 sa mi zdalo na mna vela, som taky bojko :)
chodim do fitka, ale nie pravidelne a aj pred opkou som chodila ale schudnut som nevedela. tak som vyskusala zmenit stravu a z 65kg mam 58kg tak sa tesim, ale aj prska sa samozrejme zmensili trosku :/ urcie ti beh pomoze a hlavne rano je najlepsie behavat :)

tomyum1

Ewel
Nadherne mas tie nove prsia, krajsie ako tie povodne 500! Fakt krasne... Aj ja chceeeeem :-))))) mozno za par rokov...

M.i.r.u.s6

toryka
tak aj ja by som brala 400 ale doki asi vie preco da take ake dal a som rada ze si viacmenej spokojna:))
a snad aj mne sa podari schudnut ako tak citam kazda cvici fitko ajajaj tak u mna fitko ee som daleko od mesta ale pred som rano 20min cvicila a trocha aj vecer ak sa chcelo:/ ale cem zacat behat tak som zvedava:))))

toryka

mirus

urcite lutujem ze som si nedala vacsie aspon 400ml ale tak co uz, na reopku sa kvoli tomu neoplati ist.
zmensili sa, hlavne z bokov a zhora. nie su az take plne ako boli na zaciatku a aj podprsenky su mi trosku volnejsie co som si kupovala po vybrati stehov :/
tiez som sa zagulatila po opke a viacere z nas :) ale uz som nastastie vsetko schudla hned ako som mohla zacat cvicit a teraz mam este menej kg ako pred opkou :)s novymi prsickami budes mat vacsiu motivaciu :)

Majka1910

LadyMoni
uz tretia? vymyslas stale?? :D sak povedz doktorovi co chces a trvaj si teda na tom, ked si sa uz tak rozhodla. a on ti ake navrhol? a ku komu to vlastne ides? 19.3. mas uz zachvilu, to ti uz rychlo ubehne. Aj mas uz predoperacne porobene? Ja mam prsia uplne makke, uplne ako svoje. aj priatel stale hovori ze to ani necitit.

M.i.r.u.s6

toryka
aajajja ale si spokojna??? no ano ja mam v piatok mesiac ak do leta budem ozaj fit ale uz nech mozem sa aj hybat ty kks nejak sa zaokruhlujem:))) ja som sama zvedava ake budu ked sa usadia tebe od zaciatku kym sa usadili velmi sa zmensili??