Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

toryka

Mirus

dakujem :) ale naozaj su mensie ako na fotkach :/ jasne, uz tesim na leto, len dufam ze mi jazvy v podpazusi vyblednu, lebo ich mam stale velmi viditelne a neviem si predstavit leto bez tielok :/

vsak ty uz mas tiez po opke, takze do leta budes urcite fit :)

Jany7543

gabbyy
hej to chápem , len či jej mám zavolať že ked sa niečo uvolni nech mi zavolá alebo to vola automaticky ked niekto ochorie .... ??
zajtra jej predsa len zavolam ze kdyby neco som tu... plná očakávania :D

gabbyy

Jany ja som Mala konzultacku min Rok v auguste a termin mi Dali Az na jun.. Ale vymenili mi termin a uz son tyzden po.. Stale niekto vypadne, ochorie..

Jany7543

olivka21

Ahoj , ja mám konzultačku u Cervena az na oktober a na opku mi sestricka nedala ziadny termin ze to uz nerobia dopredu ze sa im to neosvedcilo, mam jej podla teba zavolat ze ked sa nieco uvolni skor aby mi dala vediet ? Ci to mi bude sama od seba volat .... to pochybujem :D dik za radu lebo rada by som bola po opke uz o rok v lete a neviem ci mi to vyda ked konzultacku mam az v oktobry :-/

stember

Ahojte
Chcem sa opytat ci nechce niektora z vas vymenit termin u dr.cervena.Mam mat opku koncom aprila a potrebujem skor tak na zaciatok aprila....

M.i.r.u.s6

olivka
92 moja tak to urcite mas trojecky aj ked viem ze si sklamana ze 515ml a mas len take ale bez to tak ze sme nemali skoro nic aspon ja to tak beriem:)

gabbyy

Syner aj ja som od dr cervena. Maximálna spokojnosť , dlha čakacka ale stojí zato. Urcite daj na radu doktora mne chcel dal 450 a predsa som dala 400 a lutujem.. Chcela som prirodzene trojky a mám ich , mám 173cm, 56 kg, pod prsiami 73 a cez momentálne 93cm
Olivka ty si kupovala niečo dr ked si sla na stehy?