Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

lilabmw
Jasne že máš byť uprimná, jedným slovom HROZA. Operoval ma Koštál v Ružinove... Teraz idem k Mladekovi.
Navrhol mi anatomicke. Bola som aj u Ježovitovej na konzultácii a tá zas povedala gulate ... tak si vyber.
Vačšina máte gule čo čítam ...
Ja by som chcela aby boli prirodzene ...
Projekciu budem mat 6 - 6,5

lilabmw

queen,

moja ale vies preco sa ti to stalo hlvne tym ze si ich mala pod zlazou.Kto ta operoval?No verim ti ze chces mat prska uz spravene a pekne lebo tieto co ti ostali nic moc no ked mam byt uprimna.Ku komu teraz ides ake mas navrhnute?

queen

Mam v galerke novu foto (prvu) hrabem sa v starých telefonoch, boli celkom pjekne kedysi :-) ... Je mi zle z tých mojich ceckov, ked sa preklikam na štvrtu foto ...
Už nech to mám za sebou, lebo sa zbláznim z informácii a zo strachu ...

ewel007

bimbi lilka

vazne ak si pozriete foto čo som mala 500ml tak bola medzera väčšia ako čo mam teraz tieto širšie imploše, možno je to individualne..
no pobolieva chrbat aj som sa zobudila v noci na to ako sa pekne ukladam na bok :/
už som aj poslala prave zajačikovi foto

bimbi

Ale ako citam ewel ich mam blizsie tak neviem kde je pravda..
Ewelka
No vidis, vsetko bude tak ako ma byt, tesim sa s tebou uvidis ze budes s nimi viac spokojna ako s prvymi, budu to bombiska, aby si este neplakala ze ta chrbatik bolka :)))

bimbi

Lila
Ani v pushupke ti nejdu dat k sebe uplne? Ja si myslim ze tak sa ti upina sval .. Ja som sa dokiho na kontrole pytala ze kebyze dame stredny profil, teda ze by boli sirsie ci bybola medzierka mensia a on ze nemohol mi dat ze by mi isli do stran uz velmi a medzera by bola takista..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk