Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

ewell

no ved dufam ze to bude ok uz by sa mi nechcelo trpiet zase ak by mi to mali rezat alebo co ja viem mam to zatial take malinke ved sa nato spytam vo stvtok.
inak aj mne sa zda ze ich mam pekne sadnute ani opuchnute aj makucke ich mam a takisto sa citim omnoho ale omnoho lepsie ako pri prvej operacii.
inak ako to leti fakt neni davno sme tu stresovali pametas?a uz pomaly na stehy ideme...
aj s malym si zvladas v pohodke?

ewel007

matilda

moja vieš čo aj kvetinka tu s fora, mala čo si podobne a jej to dokonca po par dnoch od opky aj vytieklo a na klinike povedali že je to ok, že jej to tam nezostalo a myslím jej to vyčistili tu ranku a všetko v poriadku.
ja som zas aktivna, ako pri prvej opke ked povolili bolesti a všetko chcem spraviť a zabudam na to že si treba dvať pozor :/
snad bude už všetko v poriadku, inak som sa chcela spýtať po reopke sa asi tie prska skôr usadia či?

Matka872

Ewell
Dakujem krasne si ma potesila aspon nebudem musiet trcat na hotely :-))) Aspon viem ako sa zariadit.
Vezmem asi tych 475 ml lebo ta projekcia je rovnaka ako pri 500-vkach a priemer maju o 2 mm mensi.Este sa pred opkou raz poradim s dokim.
A tesim sa na tvoje foto :-)

Myshka001

cicimici

ty si bola u červeňa a máš ES vysoký profil však? nenakukneš prosím do papierov či máš Natural kohezívny gél alebo Soft kohezívny gél? chcela by som vedieť či ich máš mäkké alebo také tvrdšie.. lebo podľa typu, ktorý mi dal doki, by som mala mať ten Soft... a bojím sa že budú tvrdé, keďže Majka1910 má ten Natural a má ich vraj uplne mäkké.. ďakujem :)

matilda1

ewell

no moja ani ja
prvy krat a spozorovala som to az dnes rano no aj mne sa zda ze ako keby nieco tam zostalo no neviem len tak som sa skusila spytat?ja som spokojna zatial ved este som polepena trochu tak az vo stvrtok si ich poriadne uvidim a konecne sa umyjem poriadnejsie:)a tak uz sa motkam trochu v praci ale este som taka vies aj doma viac menej polihujem davam pozor na seba...a som rada ze si ok uz to z teba ide opat ta energie:)))

Myshka001

Majka 1910

akurát pozerám brožúrku ES..tak ty si mala ten typ ES805N - Stredný Extra-Vysoký profil? lebo ja som asi práve zistila že budem mať ten Soft kohezívny gel.. lebo mám typ ES81 vysoký profil.. a práve tento typ je pri Soft... tak teraz som riadne zneistela... lebo nechcem dve tvrdé gule... :-/

M.i.r.u.s6

ewel
presne to fakt droga a na druhej strane aj take ze ty kks ja mam male:P ale nie ved este neviem ake budu ked sa usadia a tak musim cakat a cas ukaze co bude
a an kazda by si mala ist za svojim aj ked obcas t dopedne inak:)) ale hlavne ze mame pekne prsicka:)

ewel007

matilda

ano pokladík, som, a budem teda čakať, aby sa krasne usadili a aby sme sa skamaratili :))
uff moja, to teda nemam a nemala som to ani prvýkrat ani teraz, neni tam ešte to čo nevytieklo a chcelo by to von? neviem fakt teda..štvrtok? mna to čaka v utorok, ako to letí :) a ako si spokojna hm?

ewel007

Mirus

jasne moja a uplne si sem zapadla, ja stale čitam toto forum, je to ako droga, alebo čokoladka :))
som velmi rada, že ste ma baby podporili a napísali svoje nazory.

Lilka

chod si pekne za svojim a teším sa čo napíšeš :)
jasne, ale takdalšiu opku už podstupovať najbližšie roky nechcem, zatial mam toho dosť :)

ewel007

matka

no neviem aku maš ty predstavu, ale ked do toho ideš a doki ti odobrí aj 500, tak ich ber, určite tu čítaš ako sa babam a ja som neni výnimka, mali :)
proste si zvykneš, odpuchnu, usadia sa..

ja som mala 18.2 reopku a 5.3 idem na stehy, takže cca 2týždne

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk