Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

olivka

jasne, ved hovorím že som vdačna za toto forum a za všetky moje krasky ktore tu mam :) ano moja, viem na čo som a je to ulava:)

Slubujem že pošlem večer foto a poprosím o nazory, skutočne čo si myslite baby´s..

ewel007

matilda

ja cih vôbec nesitim :/ a mne sa ani pri tých prvých nevratila citlivosť čo som samozrejme vedela už pred opkou že sa môže stať, ako citila som ich ale nie v spodnej časti a tieto zatial necitim vôbec ale za to su pekne makke a su spolu pri sebe, asi sa bali že ich vymenim :))
no hej čertík, už mi hovoril aby som nikam nešla :)
nie moja ja som tie stare nedostala domou.

olivka21

Ewelka
vdis,tesim s tebou ty opica.... aj na psychike to vela prida,ked uz vies,na com si. A uvdis,ze tenbrozdiel nude viditelny,ved doki neni hnup a zaciatocnik.... tak sa tesime vecer na foto,vypni hrud,urob cvaaak a sup mail do galerky!

matilda1

lilka

ahoj moja presne tak suhlasim s ewell nebojky vsetko dobre dopadne tes sa na nove kozeny a urcite sa ti tie 600 zmestia ved vidis ze bezne si baby davaju o dvesto viac a v pohode uz mas tu kozu predsa viac namahanu aj ten priestor neboj sa toho tiez na teba myslim tak ides do toho teraz tak asi prasule su tak uz pre spravneho dokiho sa rozhodni a nebojky myslime na teba cicka:)
inak som fakt rada ze mam uz zatym aaaaaaaaaa este mozno raz do tretice dam haha

matilda1

ewell

diky si zlatko:)no ja si citim pekne praveze tie prve som mala dlho aj take studene a take cudzie vies presne ako pisem ako kamene a tieto v pohodke asi preto ze fakt to telo uz malo vytvoreny ten priestor alebo co.
aj ti dali stare implose domov?ja som si vzala som bola zvedava co do mna zasili hihi:)
to mas super ze maly je taky sikulko aj to velka pomoc ze je samostatny.

ewel007

lilka

ja som mala tiež väčší strach pri reopke, som rozmýšlala či nezdrhnem pred opkou s kliniky:)) a tie dva dni som bola fakt k.o., ale od vtedy nič a ešte aj nadcha po dvoch mesiacoch odišla :)
pevne verím, že to bude ok a pekne sa usadia..
Držím zlatko palce!

ewel007

Matka

jasne, to dva týždne maš určite stehy. budem ti držať palce! :) skus ešte raz tu velkosť prebrať s dokim ak si si neni ista, ale ako som sa sama presvedčila, najlepšie je to nechať na dokiho, ale samozrejme, ked vie tvoju predstavu :)

lilabmw

matilda ewellka

moc vam zavidim ze uz to mate za sebou ja sa tejto reopky nejako bojim ja neviem pri prvej som sa tesila asi ma vystrasil doki ze tu moze viac komplikacii nastat aj zuleko krvacala ty si mala horucku tak sa trosku viac obavam aby to bolo ok vsetko plus aby sa vosli tie implose co zvolime aby som sa neprebudila s 300kami :-) a dufam ze ma objedna cim skor na reopku lebo sa mi nechce cakat to cakanie je najhorsie a nechcem v lete behat s podprdou ...a najviac som zvedava ci mi ich odobri vlastne alebo co navrhne on..

ewel007

Matilda

určite to bude v poriadku len to nezabudni povedať vo štvrtok, inak ja som si tiež všimla že ake su meke, tie prve tvrdli a boli ako kamene ale to tým všetkým a teraz už tam bolo aj to miestočko aj všetko..čo sa týka maleho, tak on je dosť sebestačný :)) vieš ako skoro päť ročný, len teraz je doma a buduci týžden maju prazdniny v škôlke, aj sa mi rano napchal do postele, že mu chýbam len som sa bala aby ma nebuchol.. zlatko citiš si ceciky?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk