Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

bimbi
Citam vas prispevok ze červen operuje soboty vo zvolene aj v Po-to ste mysleli presov alebo poprad? dakujem. erika

olivka21

Vgirl
tu jazvu mss zo solarka? Lebo ja som 3tyzdne po a chcem zacat chodit... len ako tak pozeram,as bude lepsie si ich prelepovat dlho

skoricka

bimbi

a som zabudla, ze ja som bola na dvoch konzultackach...Jeden mi povedal, ze ja mozem mat len anatomicke, lebo ze pri gulatych mi bude bradavka kukat dole a Mladek mi povedal len velkost a ja som sa opytala, ze mozem mat gulate? a on povedal, ze nie je problem...a som rada, ze mam gule, lebo pri anatomoch by som si trieskala hlavu o stenu...ziadny objem by som hore nemala , sak ani teraz ked nechcem, ta ani nevidno, ze mam silikony...

skoricka

bimbi

no ja som mala otrasne cicky, nevedela som si ani podpiru kupit, aj asymetriu a plus strie, este otec sa cudoval, ze jak mozem mat take a som mlade dievca :)) pritom mama ma vystavne kusy a sestra ako keby silikony mala take pevne..no pohladam daco, lebo vsetky fotky som mala v starom telefone...a ten uz nemam. Ked nenajdem tu jednu co si myslim, ze ju mam v pc, tak Ti poslem nejaku v tielku aspon...? ;)

M.i.r.u.s6

vgril
ahoj moja ano mas pravdu ta jazva je dost zla tak mas schvalene ak ssa t bude dat ist ne reopku:)))len to nem prehanaj inak mas peknu postavu aj ja chcem

bimbi

Skoricka
Ty si mala ovisaky? A dal ti v poho gule? Alebo si ho presvedcila? Lebo Cerven nechce davat do vykojenych.. Nemas nejaku foto pred opkou? Ze by si poslala aspon do mailu?

bimbi

Syner
Vitaj medzi nami :) ty mas konzultacku k Cervenovi, ze? Tak zial musim ta sklamat ale este od konzultacky budes k nemu cakat dalsi skoro rok.. Skus ram cinknut, ci si uz nemozes zarezervovat termin opky, predtym sa to dalo, ale myslim ze to zrusili :( k nemu sa velmi dlho caka, ale oplati sa.. Ale.. Vzdy niekto vypadne a poposuva sa to, takze moze sa stat ze sa to skrati o par mesiacov.. On uz ale operuje soboty aj vo Zv aj v Po., tam sa tak dlho necaka skus sa tam objednat..

queen

Matka
šak čítat ešte viem ...
Jedna z možností ktoru mam napríklad navrhnutu je
440ml ... 6,2 projekcia ... 12,5 širka
bude mat nachystane aj
495ml ... 6,5 projekcia ... 13 šírka

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk