Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

Tim

ja som pred opkou povedala doktorovi že nechcem mať medzi prsiami veľkú medzeru a on mi povedal že to do predu nevie povedať zaleži to od mojho svalu koľko ich pustí.... tak že nakoniec ho pustil super lebo medzeru medzi nimi nemam a keď mám podprdu tak ich mám pekne pri sebe..... :))

Matka872

Skoricka
mam mat 450ml mentor vp.
aspon co som pozerala podla tabulky tak moje maju projekciu nejak 5,1 a rozmer 12,8.
Vies tak to malo byt,,inak vdaka kocky ze ste tu risili tie projekcie,,
pre mna je dolezita ta plnost prs,a ked to zalezi od projekcie tak musim zmenit to.
A inak kolko si platila.Ja mam v zmluve 2800 eciek.

Matka872

Skoricka
mam mat 450ml mentor vp.
aspon co som pozerala podla tabulky tak moje maju projekciu nejak 5,1 a rozmer 12,8.
Vies tak to malo byt,,inak vdaka kocky ze ste tu risili tie projekcie,,
pre mna je dolezita ta plnost prs,a ked to zalezi od projekcie tak musim zmenit to.
A inak kolko si platila.Ja mam v zmluve 2800 eciek.

mamita

zoe
stredný profil 320 ml ..sú replicon polytech a tam je 13,3 šírka a 4,2 projekcia a 360 vysoký profil 12,8 a projekcia 5,1

kosta123

skoricka

Neviem už iba asi peniaze :D som zvedavá na sumu ktorú mi povie, a hlavne aj to že som ešte PRED a s OVISAKMI sa asi moc nedá ,mohla som byť radšej plochá jak toto.

kosta123

mamita
Ako nemám z modeláciou problém,len som zvedavá na tú sumu. 7.3 sa ju dozviem.Ja chcem ísť len k dr.Očenášovi takže nejdem vymýšlať a mám to na skok :D
O koľko je to asi drahšie z modeláciou ??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk