Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

kosta123

dakujem moja no a co Ti v tom brani?? ;)) ci uz si po? boze vsetko sa mi tu myli, uz neviem kto, co, kedy, ako ;))

zoe23

mamita

no ved toto! ved ja pol dna patram po tabulke Polytech, kde su okruhle 320-360, a povedal mi stredny alebo vysoky profil, tak ja neviem či to len tak tresol tie čisla, ze akoze priblizne alebo čo, ale 100% povedal tieto čisla,preto sa čudujem,ze take v tab. nie su :( Mozno sa pomylil...fakt neviem, ale dal mi na vyber aj okruhle aj anatomy...

mamita

kosta
ja som tiež trvala na okrúhlych aj ked doki mi najskôr navrhol anatomy....preto som išla do modelácie aby som si ich mohla dať...určite to závisí od dokiho či bude ochotný ti ich tam dať ale ja by som skúsila viac konzultácii ak by som si nebola istá...

skoricka

matka

hehe, naraz sme si napisali ;)) no uplne makke su, neviem jaku mam makkost, zajtra mozem kuknut do papierov, ake sa mi zda, ze najmaksie a projekcia je 12,2 a 5,8...ake mas navrhnute?

mamita

zoe
320 ani 360 som v okrúhlych nenašla...sús mi ešte napísať aký profil ti doki navrhol..ale určite by som sa uistila aké budú do šírky vzhľadom na hrudník a nešla by som moc veľkej projekcie..aby netrčali teda ked nie si zástanca silikon looku..

skoricka

Matka872

ahoooj, dakujem, ze sa Ti pacia moje prsia, mam ich od Mladeka :)) su uplne makke, ako svoje, dakedy uz ani neviem, ze ich mam... On mi hned na prvykrat navrhol okruhle nagory 460ml extra vysoky profil, netusila som co to znamena, ale dala som na neho :) som spokojna velmi...a zaklad som mala take dva a polky, ale kus ovisnute...teda take anatomicke ;) Ides k nemu?

Matka872

SKORICKA

ahoj.Chcela by som si zmenit ml,znacku u dr.Mladeka.
Velmi sa mi paci tvar a plnost tvojich prs.Preto by som sa Ta chcela opytat ze ako si spokojna s tvojimi 460ml nagor extra VP.
Hlavne ma zaujima projekciu aku mas.Ci su makke,a kohezivita.A ake si mala pred tym svoje prsia?

Dakujem za info.Opku mam 15.4.
je to pre mna dolezite.Pekny vecer.

Tim

majka1910

Navrhol mi 350ml, mam 24 a deti nemam :) Do galerie nemam pristup, nestiham tam vlozit svoju ubohu fotku :D

kosta123

Mamita - dakujem.
Hmm ako vidím tak by som rada chcela gulaté / najskôr som nechcela / kedže robia objem skôr hore,,,,ale to všetko asi závisí od Dr.že? Možem mu povedať že proste chcem gulaté a hotovo?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk