Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

bimbi

no ja som mala otrasne cicky, nevedela som si ani podpiru kupit, aj asymetriu a plus strie, este otec sa cudoval, ze jak mozem mat take a som mlade dievca :)) pritom mama ma vystavne kusy a sestra ako keby silikony mala take pevne..no pohladam daco, lebo vsetky fotky som mala v starom telefone...a ten uz nemam. Ked nenajdem tu jednu co si myslim, ze ju mam v pc, tak Ti poslem nejaku v tielku aspon...? ;)

M.i.r.u.s6

vgril
ahoj moja ano mas pravdu ta jazva je dost zla tak mas schvalene ak ssa t bude dat ist ne reopku:)))len to nem prehanaj inak mas peknu postavu aj ja chcem

bimbi

Skoricka
Ty si mala ovisaky? A dal ti v poho gule? Alebo si ho presvedcila? Lebo Cerven nechce davat do vykojenych.. Nemas nejaku foto pred opkou? Ze by si poslala aspon do mailu?

bimbi

Syner
Vitaj medzi nami :) ty mas konzultacku k Cervenovi, ze? Tak zial musim ta sklamat ale este od konzultacky budes k nemu cakat dalsi skoro rok.. Skus ram cinknut, ci si uz nemozes zarezervovat termin opky, predtym sa to dalo, ale myslim ze to zrusili :( k nemu sa velmi dlho caka, ale oplati sa.. Ale.. Vzdy niekto vypadne a poposuva sa to, takze moze sa stat ze sa to skrati o par mesiacov.. On uz ale operuje soboty aj vo Zv aj v Po., tam sa tak dlho necaka skus sa tam objednat..

queen

Matka
šak čítat ešte viem ...
Jedna z možností ktoru mam napríklad navrhnutu je
440ml ... 6,2 projekcia ... 12,5 širka
bude mat nachystane aj
495ml ... 6,5 projekcia ... 13 šírka

syner

ahojte... aj ja som sa rozhodla pre augmentáciu...na konzultáciu som objednana 28.6. do BB... viete mi niektorá z Vás prosím poradiť kedy bude termín opky? ked na konzultáciu čakám viac ako pol roka... ďakujem každej jeden za radu...

skoricka

kosta123

neboj sa, doktori aj z ovisakov vedia urobit krasne prsia, ved hovorim, ze ani ja som nemala pevne, mam aj strie...a bradavky som dole mala, vobec nie v strede. No a modelacia, tak mne Mladek hovoril, ze to je zadarmo vlastne, za to sa nic extra nepriplaca, neviem ako to je u inych, ale tiez som si myslela, ze s modelaciou to bude drahsie. Na konzultacii si uz bola?

skoricka

Matka872

no praveze ja som mala dole bradavky, vobec nie v strede a tie nagory mi ich vydvihli, da sa povedat, ze su v strede, nekukaju mi dole :) Platila som 2660 komplet za vsetko bez predoperacnych, tie som si dala urobit zadarmo u obvodnej a poslala ma na interne s tym, ze si idem dat robit prepazku :D Aky mas obvod pod prsiami? Ja mam 80 a cez rovnych 100 :D vcera som sa merala, mne sa vobec nestratil objem, aj den po opke som taky mala, aj teraz mam...No a tu kohezivitu Ti kuknem dneska, len pridem domov z roboty :))

lilabmw

Myshka001

ja mam Mentory teraz HP.Som spokojna nemala som ziadne komplikacie prska maju krasny tvar vsetko len su mi male no a trosku pevnejsie kvoli tej kohetzivite II