Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LadyMoni

Majka1910:
Ahoj pozerala som si tvoje prsia a máš ich uuplne krásne, presne také by som chcela ja. Ja mám jednotky, ved kuk a Čeven mi navrhol 375ml ale chcem to zmeniť na menšie, len neviem či ho prehovorím. Idem k nemu v pondelok tak uvidím. Lebo sa bojím že budu moje velké a to nechcem. Aká velkosť podprsenky teraz nosíš? tebe hned navrhol 310ml?

zoe23

mamita

prave pozeram tab.replicon a ved to su anatomy tie rozmery, tak on sa asi pomylil alebo to povedal vseobecne

mamita

zoe
Replicon®
Silikónové implantáty s texturovaným povrchom ,okrúhlou bázou a projekciou v tvare kvapky plnené silikónovým gelom môžete vidieť v štyroch profiloch: nízky, priemerný, vysoký a extra vysoký
ked som to nenašla v okrúhlych tak ma napadli ešte tieto kedže mášužší a plochý hrudník tak doki asi vybral tieto aby ti to vošlo pod sval...
no ja na tvojom mieste by som išla určite do vysokého profilu tam máš 320ml na šírku 12,3 a projekcia 4,9...alebo máš na výber ešte tú 360..ale v tom strednom profile sa mi tá šírka zdá na tvoj hrudník moc...

kvet11

Tim

ja som pred opkou povedala doktorovi že nechcem mať medzi prsiami veľkú medzeru a on mi povedal že to do predu nevie povedať zaleži to od mojho svalu koľko ich pustí.... tak že nakoniec ho pustil super lebo medzeru medzi nimi nemam a keď mám podprdu tak ich mám pekne pri sebe..... :))