Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lucus

lilabmw
ja som bola na konzultacii 17.1 a termin mi daval začiatkom marca ale ten mi nevyhovoval tak som to dala na 21.3 .velkost budem mat 400ml es81 no vieš on je taky co sa ho neopytas nevieš treba sa pytat ale pocit celkom dobry pracuje aj v Pieštanoch neviem odkial si.a cena je necelych 2000eur:)

angie77

gabbyy

ty máš pri vysokom profile ES 400ml 4,9 projekciu a ja mám len 370ml nagor stredný profil a projekciu 5,1 ...baby vážne je dôležité si všímat ani nie mililitre ale projekciu..keby sme boli také múdre pred prvou opkou však? :)))

Majka1910

Tim
mne doktor tiez vysvetloval, ze medzera medzi prsiami zavisi od toho pokial mas sval. ked ti koncia svaly trosku dalej od seba tak budes mat aj prsia tak. on to nemoze dat blizsie.. ja mam tiez dost velku medzeru, prijala by som mensiu, ale tak stale to je omnoho lepsie ako to co som mala predtym :D

cicimici

bimbi

ahoj prosim ta chcela by som sa ta opytat aku velkost podprseniek ty nosis a aku velkostg mas tej sportovej z triumphu?dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk