Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Gabbyy

ja som už dokymu nekupovala nič, ved sme za to zaplatili, jedine keď po mňa prišiel priateľ po opke, doniesol sestričkám kávu, dezert a ja neviem už čo..

Rozalka

misaaa
ja mám projeckiu 5,6, sú makučké.. má ich aj Lucii3110 alebo nejak tak, ona má 320ml.. sú fakt dobré, ale ak by som šla ešte raz v živote na silikony tak si dám bud nagor alebo ES, lebo v tých vyšších ml, majú lepšie projekcie..

Veľmi dôležité sú rozmery a v rozmeroch projekcia, nie ml.... !!!!!

silia

Ďakujem baby, potom dám vedieť, ako som dopadla a pridám aj fotečky :)

mirus6

no budem mať ES 390ml, šírka 12,8 cm a projekcia 4,6...tak uvidím no. na moju výšku a široký hrudník akože nič moc, čo mi aj sám doki povedal, ale, že fakt nevojde na prvýkrát viac a vyšší profil by mi skôr len uškodil..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk