Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nataša548

Vieš čo,nepamatám si cenu za opku,nemám tu papiere ale hádam Ti napíšu.A prečo len za opku chceš vedieť?Daj si dole 25% a budeš vedieť kolko Ta to približne vyjde.

anna.m

Natasa548
pisala som mail na kliniku ci nebudu mat v lete zlavu. a budu mat v auguste 25% z ceny operacie. Kolko bolo prosim ta z tej sumy2710€ cena za operaciu?

Foxi

Sandritta, Luccia, Henka, dakujem, vase slova mi velmi pomahaju :) Rozhodla som sa, ze sa objednam do BB, ale dam tomu este cas, musim aj ludi v praci pripravit, ze budem mozno na cas indisponovana :) Ale verim, ze to bude za to stat. Vymeskat z prace si vsak dovolit nemozem, vela sa v nej nabeham, takze musim zvazit, kedy bude naj obdobie. A ak to bude vyhovovat aj doktorovi, tak budem stastna. Uz ma unavuju tie neustale vypchavky, tie skarede hrube podprsenky, ktore ked dam dole, ostane mi skoro plochy hrudnik :( Prach citlivosti mam celkom dobry, myslim, ze taky stred, tak snad sa dam rychlo dokopy :)
Baby a este sa vas opytam, ma niektora z vas skusenost s platbou na splatky? Nejake usetrene peniazky mam, ale pocula som aj o tejto moznosti....

nataša548

Ahoj,platila som 2710,ja mam impl.okruhle.plus predoperačne cca 140.Kamoška má anatomy a platila 3150 aj s predoper.Anatomy su asi drahšie,ale mne pasovali okruhle.Myslím,že cenovo sú rovnakí.Určite ano.Ale stálo to za tie prachy.Neolutuješ.

nataša548

Martinaa 1,
ahoj,ja som bola pred 3týžd.operovaná v Avelane v Nitre u Dr.Kováča.Môžem len a len odporúčať.Krásna práca,krásna klinika,milý a ochotný personál,a krátka čakacia doba.Som neskutočne spokojná a myslím,že ani lepšie som si nemohla vybrať.

Martinaa1

Ahojte, som tu nová a tiež zvažujem že si dám urobiť silikonové prsia... kedže prsia vlastným tukom mi nemôžu urobiť, lebo mi vraj nemajú z čoho zobrať tuk. Chcem sa spýtať boli ste niektoré v Pieštanoch na klinike Medicentrum? Alebo v Avelane klinika v Nitre /tam som chcela prsia vyplniť vlastným tukom/... vopred dakujem za odpoved...

AB101112AB

VeVerka 11 dakujem za info. Dufam ze budem aj spokojna ze nebude jeden hore druhy dole mensi a vačši. Uz teraz som kludnejsia. Dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk