Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

AB101112AB

Zuzanab 17 ja idem k dr. Cervenovi 30.5. ale na konzultaciu. No daj prosim potom vediet ako si to prezila! Dakujem

Foxi

Sandritta, velke DAKUJEM za odpisanie!!!! :) si velmi zlata
Moj priatel este poriadne ani nevie, ze chcem ist na operaciu :D vzdy bol spokojny s mojimi prsiami, ale z casu na cas som sa spytala, co by povedal, kebyze si dam urobit silikony....samozrejme ubezpecil ma, ze som krasna taka aka som, ale ze ak by som cosi take velmi chcela, nech idem do toho. Boji sa vsak velmi o mna, citala som o roznych komplikaciach, a naposledy nebol temou o silikonoch nadseny...A na to, ake su prsia na dotyk som sa tiez pytala kvoli nemu, lebo ho to zaujimalo...
Rozhodla som sa, ze na operaciu pojdem, este nevie o tom a tesim sa, az ho postavim pred hotovu vec ;)
Z toho co si napisala mi ako najblizsia volba vychadza Banska Bystrica....este posledna otazka. Ako rychlo sa priblizne zotavim? Nemozem si dovolit zobrat si dovolenku, a moje zamestnanie si vyzaduje neustaly pohyb, preto zvazujem kedy bude asi najlepsi cas na operaciu hm...

Sandritta

Henulka33,

Gratulujem k prskam! Ako citam tak si si to pekne odtrpela, to ma mrzi. Ja som sa po narkoze len raz pozvracala a bola som tak zabandazovana ze ma strasne bolel chrbat, nemohla som ani zelat a prvu noc som spala asi 2 hodiny, doma tak isto vystlana cela vankusmi, spanie skoro po sediacky a tri krat denne tabletky od bolesti...
No dobra sprava je, ze ono sa to celkom rychlo kazdym dnom zlepsuje, najhorsie mas za sebou ;)
Drz sa kocka :)

Sandritta

Foxi,

V okoli Ziliny teda neviem ze ktory chirurg, spominal sa tu Ocenas ten je v Banskej Bystrici, tam je aj Cerven. V BA napr. Racz na neho su dobre ohlasy a aj Hedera, su v Interklinik. Ja som bola v Nitre u doktora Mladeka.

Co sa tyka prs na dotyk, neviem Ti presne povedat, som este len 3 mesiace po opke. Prsia mam uz maksie aj pohyblive aj ked asi to este nie je finalny stav. Niekomu trva aj 6 mesiacov kym uplne zmaknu. Napr. gulate su maksie ako anatomy. Kamoska ma uz 2,5 roka silikony, ma ich makucke uplne pohyblive, tvrdi ze jej muz by ani nerozoznal ze su umele, to tu inak pisalo vela bab.
Moj priatel bol uplne proti tomu, no teraz je z nich hotovy, tak sa na tom tak v duchu smejem :D Co sa mna tyka, tak sa konecne citim 100%-na! Je to super pocit konecne mat krasne prsia. Ja za seba mozem len odporucat ;)

zuzanab17

Ahojte kocky,
Už sa mi ti blíži, zajtra predoperacne a O 8 dní idem na to...juuuu mooocne sq teším. :;)))))
Nejdete niektorá ku Dr.Cervenovi 31.5.?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk