Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

Tim
mne doktor tiez vysvetloval, ze medzera medzi prsiami zavisi od toho pokial mas sval. ked ti koncia svaly trosku dalej od seba tak budes mat aj prsia tak. on to nemoze dat blizsie.. ja mam tiez dost velku medzeru, prijala by som mensiu, ale tak stale to je omnoho lepsie ako to co som mala predtym :D

cicimici

bimbi

ahoj prosim ta chcela by som sa ta opytat aku velkost podprseniek ty nosis a aku velkostg mas tej sportovej z triumphu?dakujem

Tim

zoe23

ahoj, no netusim kde by sa dalo nieco o znacke polytech vypatrat. Budem mat tu znacku 350ml tak som zvedava :) Ked mi to prilozil, vyzeralo to dost dobre a doktor chcel, aby to vyzeralo co najprirodzenejsie :)

cicimici

Tim

a ku akemu doktorovi ides..lebo ja si neviem predstavit doktora ktory vie presne v cm odhadnut aku budes mat medzeru?kazdopadne by som sa na to nespoliehala..mne tiez moj doki povedal ze mi prska pojdu pekne k sebe a teda j=na moj vkus mam tu medzeru medzi nimi dost velku..nic strasne ale prijala by som keby boli blizsie..vies mojko ono je to individualne ta medzera zavisi od toho ako daleko ti sval ten implos pusti..a takisto ako tu baby poslednu dobu pisu vsetko zavisi aj od rozmerov implosov..ak su sirsie budes ich mat blizie k sebe,,aku budes mat velkost?vsetky rozmery sa daju pozriet na stranke siklienky..

zoe23

Tim

ahoj, ja este nemam opku za sebou, ale mne tiež doktor povedal, ze medzera bude 2 az 2,5cm a ze to je tak akurat povedal! Tak hadam to bude ok :)
A tiez povedal, ze to zaleži od povodnych prs, jak uz niekto spominal.

A inač ty budes mat polytechy? nevies nahodou prosim ta kde hladat tabulku s rozmermi Polytechov, lebo tu www.polytech.sk vobec nie je ani 350 ani 360 a ani 320 ml