Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

v girl

ewelka
ano priatel pozna toho Ocenasa,ze v BB sa zoznamili a,ze ho chvalia jeho kamosky...tak mozno za nim budeme cestovat do BB. a uvidim co mi poradi..ja chcem urcite eurosilikony tak si idem za tym

lilabmw

vgirl

no aj mna napadol Cerven hned lenze ja to chcem teraz nie rok cakat to je ten problem.Sak prave preto teraz riesim aj ja Dr. ktory su tu pobliz BA.Zajtra mam konzultacku Dr. Trska ci stredu vlastne a uvidim skusim asi viacerych

bimbi

Baby bezkyne
-odkaz odstránený-
Tu je link na podprdy pre najvyssiu zataz, ja mam tu z triumphu ale tu su tusim este aj krajsie..

lilabmw

matilda

no idem k nemu na konzultacku zajtra alebo stredu dal mi zlavu len 120 eur to vychadza cize 2430 komplet a uvidim potom ze ako sa rozhodnem.Este zvazujem toho Fabryho ma super skusenosti aj operoval Horvatovu napr. len ten nema hospitalizaciu tak to ma uplne odradza alebo este kim mi pisala Minarovjech alebo este Mediklinik kde somm bola aj prvy krat operovana len sa zmenil dr.lebo tam by som dostala 10% zlavu tak uvidime nela tam ide 06.03 tak uvidim podla jej vysledku a spokojnosti s tym novym Dr.

ewel007

V girl

Micka ved ty chces u Mladeka reopku nie? Ci ti priatel poradil ineho dr?

Matilda

Ja fajn zlatko,citam ze sa nudis ako ja,keby som aj ja mala ist do akej prace :-)

matilda1

lilabmw

cauky moja no ako si sa rozhodla ja uz dnes pomaly pracujem lebo sa celkom fajn citim len take lahke prace uz mi doma sibkalo:)ides aj k tomu Trskovi?som zvedava ci ti da zlavu no mne teda nedal a to ma aj sralo trochu ale som to potom neriesila chcela som ist tak ci tak ku nemu:)

v girl

lilabmw
fuhaaa...ano to viem,ze je v BB no super..konecne som nasla nieco nove kam by som isla na reopku a bum zase nic :)))) jaaaaj ja by som skusila aj Cervena ale ta cakacia doba je nenormalna

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk